HerzBlut Otto O LED stolní lampa dub olejovaný, Pracovna / kancelář, masivní dřevo, kov, plast, 7.5W, K: 73cm

Kloubová LED stolní lampa Otto O s dotykovým stmívačem Ať už jako stolní lampa ve studovně nebo lampa na čtení v obývacím... více informací »
HerzBlut Otto O LED stolní lampa dub olejovaný
Značka: HerzBlut
24 099 Kč
Ověřit dostupnost
Kloubová LED stolní lampa Otto O s dotykovým stmívačem Ať už jako stolní lampa ve studovně nebo lampa na čtení v obývacím...

Kloubová LED stolní lampa Otto O s dotykovým stmívačem Ať už jako stolní lampa ve studovně nebo lampa na čtení v obývacím pokoji, Otto O není vázán na konkrétní místo. Vše, co flexibilní zdroj světla potřebuje, je zásuvka a je připravena k použití. Klouby lze použít k nastavení Otto O jak na výšku, tak na úhel sklonu. Lampa stoličky se tedy může lišit ve výšce 40–73 cm a v hloubce 79–102 cm a být optimálně vyrovnána. Díky inteligentní technologii dim-to-warm lze pomocí dotykového stmívače na lampě plynule upravovat jas a současně teplota sv?tla v rozsahu 2 200–4 000 Kelvinů. Můžete si tak spontánně vybrat mezi jasným pracovním světlem a útulným příjemným osvětlením. Díky indexu podání barev nad 90 dosahuje vestavěný světelný zdroj obzvláště realistického podání barev osvětlených objektů. Výrobce HerzBlut je známý vysokou kvalitou světel a jejich elegantními kombinacemi masivního dřeva a kovu. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění a výrobu společnosti – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna
Kvalitní produkt získáte také tady na stránkách umístěný v kategorii stolní lampy kancelářské. Připravili jsme parádní produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky HerzBlut. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel HerzBlut dlouhodobě dodává skvělé zboží.. Však to vidíte sami! Oblíbený produkt je k dispozici bez obtíží na našich stránkách ve známé kategorii stolní lampy kancelářské. Získejte ještě podobné kusy ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny!

Vynikající produkt HerzBlut Otto O LED stolní lampa dub olejovaný, Pracovna / kancelář, masivní dřevo, kov, plast, 7.5W, K: 73cm od výrobce se skvělou pověstí HerzBlut lze zakoupit na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Výhodně za cenu 24 099 Kč.