HerzBlut Miss Hilton stojací lampa, dub, nikl, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 45 cm, L: 25 cm, K: 160cm

Dřevěná stojací lampa Miss Hilton s ozdobnými prvky z kovu V bavlněném odstínu stojací lampy Miss Hilton jsou umístěny tři... více informací »
HerzBlut Miss Hilton stojací lampa
Značka: HerzBlut
18 699 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná stojací lampa Miss Hilton s ozdobnými prvky z kovu V bavlněném odstínu stojací lampy Miss Hilton jsou umístěny tři...

Dřevěná stojací lampa Miss Hilton s ozdobnými prvky z kovu V bavlněném odstínu stojací lampy Miss Hilton jsou umístěny tři objímky E27, které mohou být vybaveny energeticky úspornými LED žárovkami. Zvláštností stínítka je textilní kryt, který zabraňuje zaprášení žárovek na vnitřní straně. Rovněž brání třem lampám uvnitř svítidla vytvářet nevzhledné odrazy na stropě. Díky stínítku s krytem je kolem a nad lampou rovnoměrná tlumená záře. Obdélníkové textilní stínítko sedí na kovové trubce, která končí v pevném dřevěném stojanu lampy. Na dvou stranách dřevěného stojanu je pro ozdobu zapuštěn kovový pás, který tvoří hladký přechod k kovové základně. stojata lampa je také vybavena kabelovým spínačem pro zapnutí a vypnutí. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravnaKvalitní a velmi žádaný produkt HerzBlut Miss Hilton stojací lampa, dub, nikl, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 45 cm, L: 25 cm, K: 160cm je dostupný již dnes u nás zařazený v kategorii stojací lampy. Nyní si můžete pořídit parádní kousky z naší rubriky za výhodné peníze. Známý dodavatel HerzBlut má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží za dobrou cenu! Přesvědčte se! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele HerzBlut. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento zlevněný výrobek jde získat bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v rubrice stojací lampy! Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky z této populární kategorie za super peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další kvalitní kousky od výrobce HerzBlut. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce HerzBlut dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží .

Designový produkt HerzBlut Miss Hilton stojací lampa, dub, nikl, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 45 cm, L: 25 cm, K: 160cm od známého výrobce HerzBlut seženete tady a teď právě za super cenu. Akční cena od 18 699 Kč.