HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 30 cm, L: 18 cm, K: 56cm

Stolní lampa Miss Hilton ze dřeva, textilu a kovu Dřevěná stolní lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombinací bavlny, dřeva a kovu.... více informací »
HerzBlut Miss Hilton dub přírodní
Značka: HerzBlut
10 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Miss Hilton ze dřeva, textilu a kovu Dřevěná stolní lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombinací bavlny, dřeva a kovu....

Stolní lampa Miss Hilton ze dřeva, textilu a kovu Dřevěná stolní lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombinací bavlny, dřeva a kovu. Tři suroviny se zde vzájemně doplňují a vytvářejí nádherný dekorativní prvek, který se plně projeví na nočním stolku nebo na příborníku. Dřevěný stojan je proložen dvěma úzkými kovovými aplikacemi, které tvoří plynulé spojení mezi kovovou základnou a textilním odstínem. Celkově vzato, dobře koordinovaná kombinace tří, která přispívá k domáckému interiéru. Světla od společnosti HerzBlut znamenají kvalitu „Made in Germany“. Od nápadu po implementaci probíhají všechny pracovní kroky ve výrobním závodě v Německu. Řemeslné zpracování, jakož i povaha a původ materiálů podléhají neustálé kontrole, aby byla zaručena trvale vysoká kvalita, kterou název HerzBlut znamená. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Hodně oblíbený výrobek je k získání právě na našich stránkách v oblíbené sekci stolní lampy! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší rubriky ve výhodné akci!
Tento akční produkt HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 30 cm, L: 18 cm, K: 56cm můžete získat právě zde na webu ve známé sekci stolní lampy! Nyní si můžete koupit kvalitní výrobky z naší kategorie z pohodlí domova! To ale není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce HerzBlut. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 30 cm, L: 18 cm, pořídíte v pohodě tady u nás zařazený v kategorii stolní lampy! Nyní můžete získat další produkty ze zmíněné rubriky za báječnou cenu! Tato značka HerzBlut má v nabídce skvělé produkty. za super peníze! Podívejte se sami. Naše nabídka je široká, mrkněte na další kvalitní produkty od značky HerzBlut. Najdete je níže na této stránce.

Často hledaný produkt HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 30 cm, L: 18 cm, K: 56cm od dodavatele kvalitních produktů HerzBlut pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách za super cenu! Právě lze objednat jen za 10 599 Kč.