HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz 41cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 23.5 cm, L: 14.5 cm, K: 41cm

Stolní lampa Miss Hilton ze dřeva, textilu a kovu Dřevěná stolní lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombinací bavlny, dřeva a kovu.... více informací »
HerzBlut Miss Hilton dub přírodní
Značka: HerzBlut
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Miss Hilton ze dřeva, textilu a kovu Dřevěná stolní lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombinací bavlny, dřeva a kovu....

Stolní lampa Miss Hilton ze dřeva, textilu a kovu Dřevěná stolní lampa Miss Hilton by HerzBlut je kombinací bavlny, dřeva a kovu. Tři suroviny se zde vzájemně doplňují a vytvářejí nádherný dekorativní prvek, který se plně projeví na nočním stolku nebo na příborníku. Dřevěný stojan je proložen dvěma úzkými kovovými aplikacemi, které tvoří plynulé spojení mezi kovovou základnou a textilním odstínem. Celkově vzato, dobře koordinovaná kombinace tří, která přispívá k domáckému interiéru. Světla od společnosti HerzBlut znamenají kvalitu „Made in Germany“. Od nápadu po implementaci probíhají všechny pracovní kroky ve výrobním závodě v Německu. Řemeslné zpracování, jakož i povaha a původ materiálů podléhají neustálé kontrole, aby byla zaručena trvale vysoká kvalita, kterou název HerzBlut znamená. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Tento vynikající výrobek HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz 41cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, je k získání jednoduše tu na našem webu zařazený v kategorii stolní lampy! Získejte podobné produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce HerzBlut. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento velmi žádaný produkt HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz máte možnost nakoupit právě teď tu na stránkách v oblíbené sekci stolní lampy! Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu! V očích zákazníků populární značka HerzBlut dlouhodobě poskytuje skvělé produkty ! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Exkluzivní produkt HerzBlut Miss Hilton dub přírodní, mosaz 41cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, P: 23.5 cm, L: 14.5 cm, K: 41cm od výrobce s dlouholetou historií HerzBlut je dostupný v naší nabídce za outletovou cenu! Nyní lze objednat jen za 9 099 Kč.