HerzBlut Lotta Knoll LED závěsné světlo dub, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, kov, sklo, 9.4W, P: 130 cm, L: 10 cm

Skvělá kombinace skla a dřeva - LED závěsná lampa Lotta Knoll LED stropní svítidlo Lotta Knoll je dřevěný kvádr zavěšený na... více informací »
HerzBlut Lotta Knoll LED závěsné světlo dub
Značka: HerzBlut
32 399 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělá kombinace skla a dřeva - LED závěsná lampa Lotta Knoll LED stropní svítidlo Lotta Knoll je dřevěný kvádr zavěšený na...

Skvělá kombinace skla a dřeva – LED závěsná lampa Lotta Knoll LED stropní svítidlo Lotta Knoll je dřevěný kvádr zavěšený na dvou tenkých ocelových lanech, jejichž zavěšení lze během montáže zkrátit a přizpůsobit tak okolnostem místnosti. Vodorovně zarovnaný dřevěný prvek lampy se skládá z masivního sukovitého dubu a je ošetřen olejem, takže dřevo dobře vychází. Dřevěný prvek obsahuje LED moduly, které jsou vybaveny funkcí „stmívání na zahřátí“, která se ovládá dotykovým stmívačem. To znamená, že barva sv?tla svítidla se po ztlumení změní z univerzální bílé na svíčkovitou teplou bílou. Světlo generované LED diodami je distribuováno po skleněné tabuli se saténovou povrchovou úpravou na jedné straně, která je připevněna pod dřevem. Skleněná tabule je podstatně širší než dřevo, což má za následek rovnoměrný okraj, který také rozděluje část světla do strany a nahoru. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Zajímavý produkt HerzBlut Lotta Knoll LED závěsné světlo dub, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, kov, sklo, 9.4W, P: 130 cm, L: 10 cm můžete pořídit právě nyní na stránkách v populární sekci závěsná světla. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další prověřené produkty od značky HerzBlut. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka HerzBlut dlouhodobě poskytuje skvělé výrobky. za parádní ceny.

Často hledaný produkt HerzBlut Lotta Knoll LED závěsné světlo dub, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, kov, sklo, 9.4W, P: 130 cm, L: 10 cm od našeho známého výrobce HerzBlut můžete získat momentálně v naši nabídce za výhodné peníze! Akční cena od 32 399 Kč.