HerzBlut Leonora stolní lampa LED dub olej, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 9.4W, P: 5.9 cm, L: 5.9 cm, K: 51cm

Stmívatelná stolní LED lampa Leonora z masivního dřeva ve tvaru sloupu Stolní lampa Leonora ve tvaru sloupu je krásným bytovým... více informací »
HerzBlut Leonora stolní lampa LED dub olej
Značka: HerzBlut
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní LED lampa Leonora z masivního dřeva ve tvaru sloupu Stolní lampa Leonora ve tvaru sloupu je krásným bytovým...

Stmívatelná stolní LED lampa Leonora z masivního dřeva ve tvaru sloupu Stolní lampa Leonora ve tvaru sloupu je krásným bytovým doplňkem pro moderní interiéry. Leonora nejenže vypadá kvalitně, ale je skutečně prémiovým výrobkem německého výrobce HerzBlut. Svítidla HerzBlut jsou vyráběna ručně a s velkou láskou k přírodnímu materiálu dřevo. Díky technologii dim-to-warm lze energeticky úsporné LED diody plynule nastavit na požadovanou atmosféru. Pomocí dotykového stmívače přímo na svítidle lze měnit intenzitu i barvu světla (2 200-4 000 K) – čím slabší světlo, tím teplejší se zdá. Index podání barev vestavěných diod LED je velmi dobrý (> 90), takže barvy okolí jsou reprodukovány téměř beze změny. Příspěvky společnosti HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální zásobování provozoven a výroby energií – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace výrobků ze dřeva podle FSC – Ekologicky šetrné obaly – Reklamní materiály vyrobené výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody může vyměnit výrobce – Součásti svítidla jsou 100% recyklovatelné – Vlastní opravárenská dílna Tento nejprodávanější produkt můžete koupit právě tady na našem webu v oblíbené sekci stolní lampy. Nyní můžete najít akční kusy z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele HerzBlut. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce HerzBlut pro své zákazníky prodává vynikající produkty.

Unikátní a žádaný výrobek HerzBlut Leonora stolní lampa LED dub můžete sehnat snadno tady na našich stránkách v populární sekci stolní lampy. Připravili jsme ještě jiné výrobky z naší rubriky za výhodné peníze. Výjimečný a žádaný kousek najdete také tady na našem webu v populární rubrice stolní lampy! Pořiďte si akční produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka HerzBlut vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží. za rozumné peníze! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento skvělý výrobek HerzBlut Leonora stolní lampa LED dub olej, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 9.4W, P: 5.9 cm, L: 5.9 cm, K: 51cm od společnosti se zárukou kvality HerzBlut snadno pořídíte na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. Ceny od 12 999 Kč.