HerzBlut Leonora LED stolní lampa ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 9.4W, P: 5.9 cm, L: 5.9 cm, K: 51cm

Stmívatelná stolní LED lampa Leonora z masivního dřeva ve tvaru sloupu Stolní lampa Leonora ve tvaru sloupu je krásným bytovým... více informací »
HerzBlut Leonora LED stolní lampa ořech
Značka: HerzBlut
13 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní LED lampa Leonora z masivního dřeva ve tvaru sloupu Stolní lampa Leonora ve tvaru sloupu je krásným bytovým...

Stmívatelná stolní LED lampa Leonora z masivního dřeva ve tvaru sloupu Stolní lampa Leonora ve tvaru sloupu je krásným bytovým doplňkem pro moderní interiéry. Leonora nejenže vypadá kvalitně, ale je skutečně prémiovým výrobkem německého výrobce HerzBlut. Svítidla HerzBlut jsou vyráběna ručně a s velkou láskou k přírodnímu materiálu dřevo. Díky technologii dim-to-warm lze energeticky úsporné LED diody plynule nastavit na požadovanou atmosféru. Pomocí dotykového stmívače přímo na svítidle lze měnit intenzitu i barvu světla (2 200-4 000 K) – čím slabší světlo, tím teplejší se zdá. Index podání barev vestavěných diod LED je velmi dobrý (> 90), takže barvy okolí jsou reprodukovány téměř beze změny. Příspěvky společnosti HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální zásobování provozoven a výroby energií – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace výrobků ze dřeva podle FSC – Ekologicky šetrné obaly – Reklamní materiály vyrobené výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody může vyměnit výrobce – Součásti svítidla jsou 100% recyklovatelné – Vlastní opravárenská dílna Zlevněný produkt HerzBlut Leonora LED stolní lampa ořech, je k získání jednoduše tu na stránkách v kategorii stolní lampy. Získejte zcela nové produkty z této populární sekce za rozumné peníze.
Zajímavý kousek HerzBlut Leonora LED stolní lampa ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 9.4W, P: 5.9 cm, L: 5.9 můžete dostat snadno na stránkách v populární rubrice stolní lampy. Vyberte si nové zboží ve zmiňované sekci za parádní cenu!

Super produkt HerzBlut Leonora LED stolní lampa ořech, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 9.4W, P: 5.9 cm, L: 5.9 cm, K: 51cm originál od značky HerzBlut jednoduše seženete v naší nabídce skutečně výhodně. Aktuálně za 13 799 Kč.