HerzBlut Leonora LED stojací lampa 122, 5cm dub, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 34.6W, P: 5.9 cm, L: 5.9 cm, K: 122.5cm

Rohová stojací lampa LED Leonora s funkcí stmívání a zahřívání Vysoce kvalitní stojací lampa Leonora LED od značky HerzBlut se... více informací »
HerzBlut Leonora LED stojací lampa 122
Značka: HerzBlut
24 099 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová stojací lampa LED Leonora s funkcí stmívání a zahřívání Vysoce kvalitní stojací lampa Leonora LED od značky HerzBlut se...

Rohová stojací lampa LED Leonora s funkcí stmívání a zahřívání Vysoce kvalitní stojací lampa Leonora LED od značky HerzBlut se díky svému střídmému designu snadno začlení do stávajícího interiéru. Moderní světelný zdroj se skládá z dlouhého stínidla z masivního dřeva, které stojí na kovovém podstavci s matným povrchem z broušeného niklu. Podél jedné strany úzkého sloupu jsou umístěny úsporné LED diody. Obzvláště útulného osvětlení se dosáhne umístěním svítidla směrem ke stěně. Svítidlo Leonora lze ovládat přímo pomocí tlačítek připevněných ke svítidlu. Nožní spínač slouží k zapínání a vypínání a dotykový stmívač lze použít k nastavení osvětlení podle potřeby. Integrovaná technologie dim-to-warm umožňuje plynulou regulaci jasu a barvy světla (2 200-4 000 K). Čím nižší je intenzita, tím teplejší světlo do místnosti svítí. Vysoká hodnota CRI (>90) také zajišťuje, že barvy jsou zobrazeny co možná nejnezměněněji. Příspěvky společnosti HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávky energie pro provozovny a výrobu společnosti – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace výrobků ze dřeva podle FSC – Ekologicky šetrné obaly – Reklamní materiály vyrobené výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody může vyměnit výrobce – Součásti svítidla jsou 100% recyklovatelné – Vlastní opravárenská dílna
Tento levný produkt máte možnost sehnat přímo na stránkách v sekci stojací lampy! Nyní si můžete koupit zcela nové zboží ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce HerzBlut. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce HerzBlut představuje prvotřídní produkty Přesvědčte se sami!

Hodně žádaný produkt HerzBlut Leonora LED stojací lampa 122, jde nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v rubrice stojací lampy. Nyní najdete zlevněné produkty z této známé sekce za výhodné peníze! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky HerzBlut. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka HerzBlut má skvělé produkty
Často hledaný výrobek HerzBlut Leonora LED stojací lampa 122, 5cm dub, máte možnost nakoupit právě teď tu na našem webu v oblíbené kategorii stojací lampy. Pořiďte si unikátní zboží ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. To není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce HerzBlut. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka HerzBlut může nabídnout velmi kvalitní zboží !
Levný produkt seženete bezprostředně tady u nás zařazený v sekci stojací lampy. Nyní můžete koupit unikátní výrobky z naší kategorie ve slevě.
Kvalitní a oblíbený produkt můžete dostat pohodlně u nás v oblíbené kategorii stojací lampy. Vyberte si ještě další zboží ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Populární dodavatel HerzBlut dlouhodobě vyrábí top produkty za překvapivě výhodné ceny. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Oblíbený a akční produkt lze pořídit teď na našem webu v oblíbené kategorii stojací lampy! Najděte si nové výrobky z této rubriky na pár kliknutí! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další kousky značky HerzBlut. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel HerzBlut má velmi kvalitní zboží. za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Unikátní a žádaný produkt HerzBlut Leonora LED stojací lampa 122, 5cm dub, Obývací pokoj / jídelna, masivní dřevo, kov, plast, 34.6W, P: 5.9 cm, L: 5.9 cm, K: 122.5cm od přední společnosti HerzBlut k dostání v naší nabídce za super cenu. Akční ceny od 24 099 Kč.