HerzBlut Dana stolní lampa s dřevěnou nohou dub, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, textil, E27, 30W, K: 41cm

Čtvercová dřevěná stolní lampa Dana s kulatým textilním stínidlem Díky kombinaci čtvercového podstavce a kulatého textilního... více informací »
HerzBlut Dana stolní lampa s dřevěnou nohou dub
Značka: HerzBlut
7 799 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercová dřevěná stolní lampa Dana s kulatým textilním stínidlem Díky kombinaci čtvercového podstavce a kulatého textilního...

Čtvercová dřevěná stolní lampa Dana s kulatým textilním stínidlem Díky kombinaci čtvercového podstavce a kulatého textilního stínítka je stolní lampa Dana od společnosti Herzblut skutečným designovým doplňkem pro váš domov. Díky své malé výšce se hodí jak na noční stolek, tak na polici, například jako doplňkový osvětlovací prvek. Bílé bavlněné stínítko skrývá patici E27, kterou lze podle potřeby vybavit energeticky úspornými LED žárovkami. Design a kvalita lampy pochází od společnosti HerzBlut, výrobce, který vyvíjí a vyrábí své výrobky v Německu. Schvalovací značka „Made in Germany“ znamená odolnost, inovativní design a vysoce kvalitní zpracování. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Tento neodolatelný výrobek HerzBlut Dana stolní lampa s dřevěnou nohou dub, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, textil, E27, 30W, K: 41cm lze získat právě teď tu na webu ve známé sekci stolní lampy! Nyní můžete najít další produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online.
Tento kvalitní a levný produkt HerzBlut Dana stolní lampa s dřevěnou nohou dub, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, textil, E27, 30W, K: 41cm máte možnost sehnat mimo jiné tu na webu ve známé rubrice stolní lampy. Nyní můžete najít ještě jiné kusy ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce HerzBlut. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka HerzBlut má na skladě prvotřídní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Zcela unikátní produkt HerzBlut Dana stolní lampa s dřevěnou nohou dub, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, textil, E27, 30W, K: 41cm od našeho známého výrobce HerzBlut snadno můžete získat nyní za outletovou cenu! Nyní za 7 799 Kč.