HerzBlut Dana stolní lampa dub přírodní černá 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 56cm

Stolní lampa Dana - moderní a přesto útulná Složení přírodních materiálů, válcových a obdélníkových tvarů, vyráběných... více informací »
HerzBlut Dana stolní lampa dub přírodní černá 56cm
Značka: HerzBlut
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Dana - moderní a přesto útulná Složení přírodních materiálů, válcových a obdélníkových tvarů, vyráběných...

Stolní lampa Dana – moderní a přesto útulná Složení přírodních materiálů, válcových a obdélníkových tvarů, vyráběných v Německu společností HerzBlut v nejvyšší kvalitě – dovolte, stolní lampa Dana. Jeho stínítko vyrobené z bavlněné látky vyzařuje světlo vertikálně během provozu a nabízí příjemné celkové osvětlení. Rámu dominuje vysoký kvádr z přírodního dubu, kterým prochází kovový pás. Na základně a držáku na deštník jsou také kovové části, které dodávají Daně moderní vzhled. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna
Designový produkt HerzBlut Dana stolní lampa dub přírodní černá 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 56cm jde nakoupit prostě na našem webu v oblíbené sekci stolní lampy! Nyní můžete získat akční kusy z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výrobce HerzBlut nabízí kvalitní výrobky Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé kousky značky HerzBlut. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Povedený produkt HerzBlut Dana stolní lampa získáte pohodlně na stránkách v oblíbené rubrice stolní lampy. Vyhledejte si akční produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu!
Tento oblíbený produkt HerzBlut Dana stolní lampa dub přírodní černá 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 56cm máte možnost najít prostě na našem webu v populární kategorii stolní lampy. Nyní si můžete pořídit další zboží z naší rubriky za výhodnou cenu. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky HerzBlut. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce HerzBlut vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment se zárukou! Podívejte se sami. Akční produkt HerzBlut Dana stolní lampa dub přírodní černá 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 56cm můžete koupit snadno na našich stránkách v oblíbené rubrice stolní lampy. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!

Kvalitní a levný produkt HerzBlut Dana stolní lampa dub přírodní černá 56cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 56cm od skvělého výrobce HerzBlut jde získat tady teď právě za outletovou cenu. V akci od 11 199 Kč.