HerzBlut Dana stojací lampa, dub přírodní, černá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 160cm

Stojací lampa Dana - působivá a vysoce kvalitní Velké textilní stínítko, kovové držáky a masivní dřevěný stojan dodávají... více informací »
HerzBlut Dana stojací lampa
Značka: HerzBlut
21 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stojací lampa Dana - působivá a vysoce kvalitní Velké textilní stínítko, kovové držáky a masivní dřevěný stojan dodávají...

Stojací lampa Dana – působivá a vysoce kvalitní Velké textilní stínítko, kovové držáky a masivní dřevěný stojan dodávají Daně pevný a silný charakter, který stojací lampa završuje bujným světelným efektem, což z ní dělá skutečnou výpověď uvnitř. Produkt vyrobený společností HerzBlut se sídlem v Německu může být také vybaven třemi výbojkami E27, které zajišťují efektivní základní osvětlení ze svisle otevřené HerzBlut . Moderní a uklizený Basis dostává útulný a přirozený nádech s použitím dřeva. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Velmi prodávaný kus HerzBlut Dana stojací lampa, dub přírodní, černá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: jde koupit lehce na našem webu umístěný v sekci stojací lampy. Mrkněte na ještě další produkty z této populární kategorie snadno online! U zákazníků oblíbený výrobce HerzBlut pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty Přesvědčte se sami.
Zlevněný produkt máte možnost dostat právě zde tady na našich stránkách ve známé kategorii stojací lampy! Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této rubriky v akci! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele HerzBlut. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Unikátní a oblíbený produkt HerzBlut Dana stojací lampa, dub přírodní, černá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, najdete prostě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice stojací lampy! Nyní si můžete koupit nové výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny. Známá značka HerzBlut vám může poskytnout skvělé výrobky. za rozumné peníze.

Tento velmi oblíbený výrobek HerzBlut Dana stojací lampa, dub přírodní, černá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 160cm od kvalitní značky HerzBlut lze pořídit tady teď právě se slevou! Ve skvělé akci za 21 799 Kč.