HerzBlut Dana stojací lampa, borové dřevo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 160cm

Stojací lampa Dana - působivá a vysoce kvalitní Velké textilní stínítko, kovové držáky a masivní dřevěný stojan dodávají... více informací »
HerzBlut Dana stojací lampa
Značka: HerzBlut
18 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stojací lampa Dana - působivá a vysoce kvalitní Velké textilní stínítko, kovové držáky a masivní dřevěný stojan dodávají...

Stojací lampa Dana – působivá a vysoce kvalitní Velké textilní stínítko, kovové držáky a masivní dřevěný stojan dodávají Daně pevný a silný charakter, který stojací lampa završuje bujným světelným efektem, což z ní dělá skutečnou výpověď uvnitř. Produkt vyrobený společností HerzBlut se sídlem v Německu může být také vybaven třemi výbojkami E27, které zajišťují efektivní základní osvětlení ze svisle otevřené HerzBlut . Moderní a uklizený Basis dostává útulný a přirozený nádech s použitím dřeva. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravnaHodně žádaný výrobek HerzBlut Dana stojací lampa, borové dřevo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 160cm seženete nyní tu na našem webu v sekci stojací lampy! Nyní můžete najít parádní produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce HerzBlut. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt HerzBlut Dana stojací lampa, borové dřevo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, bavlna, kov, E27, 60W, K: 160cm od top značky HerzBlut lze sehnat aktuálně na webu za báječnou cenu. Právě teď jen za 18 199 Kč.