HerzBlut Dana LED nástěnné světlo nikl ořech, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, akrylové dřevo, kov, 3W, L: 22 cm, K: 7cm

Útulné, ale moderní LED nástěnné svítidlo Dana U nástěnného světla Dana LED se jasně zaměřuje na materiál dřevo. Tělo ve... více informací »
HerzBlut Dana LED nástěnné světlo nikl ořech
Značka: HerzBlut
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Útulné, ale moderní LED nástěnné svítidlo Dana U nástěnného světla Dana LED se jasně zaměřuje na materiál dřevo. Tělo ve...

Útulné, ale moderní LED nástěnné svítidlo Dana U nástěnného světla Dana LED se jasně zaměřuje na materiál dřevo. Tělo ve tvaru kvádru je vyrobeno z masivního dřeva a je přerušeno pouze malým, vodorovně běžícím kovovým pásem. Kov slouží jako moderní stylistické zařízení, zatímco naolejované dřevo s jeho čirým zrnem poskytuje přirozený dotek a útulnost. Nahoře a dole jsou vybrání směřující ke zdi pro LED osvětlovací prvky. Zde je vyříznut půlkruhový povrch, který je pokryt saténovým akrylovým diskem. Tak se na stěně vytvoří dva rozptýlené kužele světla. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravnaTento velmi oblíbený produkt HerzBlut Dana LED nástěnné světlo nikl ořech, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, akrylové dřevo, kov, 3W, L: 22 cm, K: 7cm jde sehnat právě teď u nás v oblíbené sekci nástěnná svítidla. Připravili jsme pro vás unikátní zboží ve zmiňované kategorii v akci. Tento výrobce HerzBlut dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky.. Podívejte se sami! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více kousků od výrobce HerzBlut. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Unikátní a oblíbený produkt HerzBlut Dana LED nástěnné světlo nikl ořech, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, akrylové dřevo, kov, 3W, L: 22 cm, K: jde nakoupit lehce na webu v oblíbené sekci nástěnná svítidla. Nyní pořídíte ještě ostatní kousky z naší sekce za super cenu.

Žádaný produkt HerzBlut Dana LED nástěnné světlo nikl ořech, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, akrylové dřevo, kov, 3W, L: 22 cm, K: 7cm od značky se skvělou pověstí HerzBlut seženete právě teď za zcela nejnižší cenu! Nabídka od 11 199 Kč.