HerzBlut Dana LED nástěnné světlo dub, černá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, akryl, kov, 3W, L: 22 cm, K: 7cm

Nástěnná lampa Dana nahoru a dolů z masivního dubu Nástěnné LED světlo Dana od společnosti HerzBlut , vyrobené v Německu,... více informací »
HerzBlut Dana LED nástěnné světlo dub
Značka: HerzBlut
10 599 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Dana nahoru a dolů z masivního dubu Nástěnné LED světlo Dana od společnosti HerzBlut , vyrobené v Německu,...

Nástěnná lampa Dana nahoru a dolů z masivního dubu Nástěnné LED světlo Dana od společnosti HerzBlut , vyrobené v Německu, vyplňuje moderní salonky v soukromých i veřejných vnitřních prostorech přírodním nádechem a akcenty teplého bílého světla. Je navržen jako vodorovný kvádr. Tělo z přírodního dubu je zepředu a z boku zdobeno úzkým kovovým pásem. LED diody jsou zapuštěny za půlkruhové otvory nahoře a dole, které sousedí se stěnou, a jsou uzavřeny akrylovými kryty. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Nový produkt HerzBlut Dana LED nástěnné najdete jednoduše tady a teď na našich stránkách v kategorii nástěnná svítidla! Najděte si oblíbené kousky z této oblíbené sekce za parádní cenu!
Diskontní produkt HerzBlut Dana LED nástěnné světlo dub, černá, Obývací pokoj / jídelna, jde koupit lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Nyní najdete jiné produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na více kousků od dodavatele HerzBlut. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka HerzBlut vás obohatí o vynikající sortiment. Přesvědčte se!

Kvalitní a levný kus HerzBlut Dana LED nástěnné světlo dub, černá, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, akryl, kov, 3W, L: 22 cm, K: 7cm od známého předního výrobce HerzBlut snadno najdete v naší online nabídce trvale výhodně! Nabídky od 10 599 Kč.