HerzBlut Conico závěsné světlo, dub olej, 1zdr, Obývací pokoj / jídelna, olejovaný dub, kov, 6.9W, K: 26.5cm

Závěsná lampa z masivního dřeva Conico se stmívatelnou LED Conico je elegantní závěsné svítidlo LED, které na diváka... více informací »
HerzBlut Conico závěsné světlo
Značka: HerzBlut
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa z masivního dřeva Conico se stmívatelnou LED Conico je elegantní závěsné svítidlo LED, které na diváka...

Závěsná lampa z masivního dřeva Conico se stmívatelnou LED Conico je elegantní závěsné svítidlo LED, které na diváka okamžitě zapůsobí svým nadčasovým elegantním vzhledem. Kónicky tvarovaný stínidlo lampy visí na tenkém, stěží viditelném ocelovém kabelu. Dva zcela protichůdné materiály – dřevo a kov – byly dovedně kombinovány tak, aby představovaly harmonickou jednotku v celkovém obrazu. Díky kombinaci materiálů je Conico klasickým a moderním zdrojem světla. Klasickou součást představuje masivní dubový prvek, který je v moderním vzhledu doplněn matným kovovým krytem v niklové barvě. V kombinaci se správným prostředím může být Conico instalováno ve skupině nad pulty nebo bary nebo použito jako solitaire, aby se stal elegantním poutačem, který však nebude rušivý. Integrované LED diody lze pro lepší regulaci jasu ztlumit. Kromě toho lze během montáže individuálně stanovit délku zavěšení mezi 100 a 150 cm. Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna Často hledaný produkt HerzBlut Conico závěsné světlo, dub máte možnost najít bez problémů tu na našem webu v populární rubrice závěsná světla. Prozkoumejte parádní výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Populární výrobce HerzBlut pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment. Udělejte si radost.
Tento oblíbený produkt HerzBlut Conico závěsné světlo, dub olej, 1zdr, Obývací pokoj / jídelna, jde pořídit ještě tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii závěsná světla! Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova.
Často hledaný výrobek máte možnost nakoupit ještě tu v rubrice závěsná světla! Nyní si můžete pořídit kvalitní kusy z naší sekce za akční cenu! Známá značka HerzBlut nabízí prvotřídní zboží. za skutečně nízé ceny! Však to vidíte sami!
Tento zlevněný kus můžete získat prostě tu na webu zařazený v rubrice závěsná světla. Nyní pořídíte vyjímečné kusy z této známé kategorie snadno online.

Tento diskontní produkt HerzBlut Conico závěsné světlo, dub olej, 1zdr, Obývací pokoj / jídelna, olejovaný dub, kov, 6.9W, K: 26.5cm od top výrobce HerzBlut snadno získáte tady a teď právě za super peníze. V akci od 9 899 Kč.