HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 58cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 58cm

Stolní lampa Conico - vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem... více informací »
HerzBlut Conico stolní lampa bílá
Značka: HerzBlut
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Conico - vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem...

Stolní lampa Conico – vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem světla, ve kterém německý výrobce HerzBlut svou vášeň pro dřevo s moderními kovovými prvky ve vzhledu kartáčovaného niklu a nadčasovým odstínem bílé bavlny. Conico těží zejména z moderních a skandinávských vnitřních prostor; jednotný světelný efekt a masivní dřevo v jeho přírodním zrnu dodávají stolní lampě příjemnou a autentickou notu. – s vypínačem na kabelu Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravnaKvalitní a oblíbený produkt HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 58cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, jde získat právě tu na našich stránkách umístěný v sekci stolní lampy! Máme pro vás parádní produkty z této sekce za výhodné peníze. Zlevněný kus HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 58cm, Obývací pokoj můžete získat bez problémů na stránkách v sekci stolní lampy. Najděte si ostatní produkty z této populární sekce za báječnou cenu. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další prověřené produkty značky HerzBlut. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt můžete nakoupit prostě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice stolní lampy! Vyhledejte si ještě podobné kusy z naší sekce za super ceny! Výrobce HerzBlut vám může poskytnout prvotřídní sortiment ! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele HerzBlut. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 58cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 58cm od populární značky HerzBlut k dostání právě za příznivou cenu! Nyní nakoupíte za 9 399 Kč.