HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 44cm

Stolní lampa Conico - vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem... více informací »
HerzBlut Conico stolní lampa bílá
Značka: HerzBlut
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Conico - vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem...

Stolní lampa Conico – vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem světla, ve kterém německý výrobce HerzBlut svou vášeň pro dřevo s moderními kovovými prvky ve vzhledu kartáčovaného niklu a nadčasovým odstínem bílé bavlny. Conico těží zejména z moderních a skandinávských vnitřních prostor; jednotný světelný efekt a masivní dřevo v jeho přírodním zrnu dodávají stolní lampě příjemnou a autentickou notu. – s vypínačem na kabelu Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna
Tento designový produkt pořídíte právě nyní tu umístěný v kategorii stolní lampy. Nyní pořídíte akční zboží ze zmíněné rubriky ve slevě! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další produkty od dodavatele HerzBlut. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi prodávaný produkt HerzBlut Conico stolní lampa můžete sehnat právě tu na webu v oblíbené sekci stolní lampy! Podívejte se na oblíbené produkty z naší kategorie za skvělou cenu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další kvalitní kousky od značky HerzBlut. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Zlevněný produkt HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 44cm je dostupný bez obtíží tady na webu v oblíbené sekci stolní lampy! Mrkněte na kvalitní výrobky ve zmiňované kategorii za super cenu! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele HerzBlut. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka HerzBlut má na skladě skvělé zboží. za příznivé ceny! Nabídka platí do vyprodání zásob! Nový kus HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 44cm naleznete aktuálně tu na našem webu zařazený v rubrice stolní lampy. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této sekce za nejlepší ceny! Přední dodavatel HerzBlut vás obohatí o top produkty.! Tento velmi žádaný výrobek HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, je k získání prostě na webu umístěný v sekci stolní lampy. Nyní koupíte akční zboží ve zmiňované rubrice za výhodné peníze!

Kvalitní produkt HerzBlut Conico stolní lampa bílá, ořech, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 44cm značky HerzBlut máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. Levně za cenu 8 599 Kč.