HerzBlut Conico stolní lampa bílá, dub olej, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 44cm

Stolní lampa Conico - vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem... více informací »
HerzBlut Conico stolní lampa bílá
Značka: HerzBlut
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Conico - vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem...

Stolní lampa Conico – vysoce kvalitní složení vyrobené z bavlny, dřeva a kovu Tato stolní lampa je vysoce kvalitním zdrojem světla, ve kterém německý výrobce HerzBlut svou vášeň pro dřevo s moderními kovovými prvky ve vzhledu kartáčovaného niklu a nadčasovým odstínem bílé bavlny. Conico těží zejména z moderních a skandinávských vnitřních prostor; jednotný světelný efekt a masivní dřevo v jeho přírodním zrnu dodávají stolní lampě příjemnou a autentickou notu. – s vypínačem na kabelu Příspěvek HerzBlut k ochraně životního prostředí – CO² neutrální dodávka energie pro umístění společnosti a výrobu – Vyrobeno v Německu – Regionální dodavatelé – Certifikace produktu pro dřevo podle FSC – Ekologické obaly – Reklamní materiál vyrobený výhradně z přírodních materiálů – Světla jsou vyrobena z přírodních a obnovitelných surovin – LED diody mohou být vyměněny výrobcem – Díly svítidla jsou 100% recyklovatelné – Interní opravna
Hodně povedený produkt HerzBlut Conico stolní lampa bílá, dub olej, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, lze koupit právě tu v oblíbené sekci stolní lampy. Získejte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. To však není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky HerzBlut. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce HerzBlut dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.
Tento diskontní výrobek máte možnost pořídit právě zde tady a teď na našem webu v kategorii stolní lampy! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za extra cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky HerzBlut. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka HerzBlut má kvalitní sortiment. za dobrou cenu. Kvalitní a oblíbený kus naleznete pohodlně u nás v oblíbené kategorii stolní lampy. Vyhledejte si akční kusy ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu!

Kvalitní výrobek HerzBlut Conico stolní lampa bílá, dub olej, 44cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, textil, kov, E27, 60W, K: 44cm od skvělého výrobce HerzBlut snadno můžete pořídit právě za parádní cenu. Ve skvělé akci za 8 099 Kč.