HerzBlut Arco LED stojací lampa dub Klick&Dim, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, železo, 46W, K: 163.5cm

LED stojací lampa Arco - stojací lampa se zárukou pohodlí! Arco je speciální druh LED stojací lampy, protože se svým dřevěným... více informací »
HerzBlut Arco LED stojací lampa dub Klick&Dim
Značka: HerzBlut
31 099 Kč
Ověřit dostupnost
LED stojací lampa Arco - stojací lampa se zárukou pohodlí! Arco je speciální druh LED stojací lampy, protože se svým dřevěným...

LED stojací lampa Arco – stojací lampa se zárukou pohodlí! Arco je speciální druh LED stojací lampy, protože se svým dřevěným tělem svítidla vyrobeným z nafoukaného dubového suku a svými podlouhlými LED pásy (stmívatelné) zajišťuje zvláštní okamžiky v obývacím pokoji. Světlo je jemně oslněno saténovým krytem a vyzařováno rovnoměrně, takže je vytvořen skvělý pocit prostoru a příjemná světelná atmosféra. Dřevěné tělo svítidla v kombinaci s matným poniklovaným držákem vytváří mimořádně harmonický celkový obraz, který lze snadno integrovat do jakéhokoli konceptu místnosti. Stojací lampa Arco LED je designový HerzBlut, který nenese svůj název jen tak pro nic za nic. Ve skutečnosti mají slabé místo pro dřevo a v idylickém Sauerlandu vyrábějí světla, na která si milovníci dřeva přijdou na své. Pro manufakturu však není důležitý pouze předmět dřeva, ale také způsob jeho zpracování. Kvůli životnímu prostředí se obejdou bez externího výrobního zařízení a všechna světla vyrábějí sami a ručně. Pokud jde o elektřinu, zajišťují také neutrální produkci CO2 pomocí vlastních solárních kolektorů. Zcela unikátní výrobek jde pořídit právě na webu ve známé sekci stojací lampy! Nyní koupíte ještě jiné produkty z naší rubriky za parádní cenu. Tento vyjímečný výrobce HerzBlut vás obohatí o vynikající sortiment.
Tento akční produkt HerzBlut Arco LED stojací lampa dub Klick&Dim, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, železo, 46W, K: 163.5cm je k sehnání bez obtíží tu zařazený v sekci stojací lampy! Nyní si můžete koupit kvalitní výrobky z této populární rubriky ve výprodejové akci!

Tento výjimečný produkt HerzBlut Arco LED stojací lampa dub Klick&Dim, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, železo, 46W, K: 163.5cm od našeho výrobce HerzBlut máte možnost pořídit tady v bezva akci. Výhodně za skvělou cenu 31 099 Kč.