Hera Senzor pohybu PIR k montáži s konektorem 230 V, plast

Detektor pohybu PIR pro instalaci, vstup se zástrčkou, výstup s eurospojkou Tento miniaturní pohybový senzor PIR se používá ke... více informací »
Hera Senzor pohybu PIR k montáži s konektorem 230 V
Značka: Hera
999 Kč
Ověřit dostupnost
Detektor pohybu PIR pro instalaci, vstup se zástrčkou, výstup s eurospojkou Tento miniaturní pohybový senzor PIR se používá ke...

Detektor pohybu PIR pro instalaci, vstup se zástrčkou, výstup s eurospojkou Tento miniaturní pohybový senzor PIR se používá ke spínání svítidel nebo předřadníků/transformátorů se zástrčkou Euro. Senzorová část se instaluje např. do nábytku do montážního otvoru o Ø 2 cm, ostatní komponenty jsou uloženy vzadu. Napájení je zajištěno prostřednictvím zásuvky 230 V. – Připojovací kabel 200 cm, kabel senzoru 140 cm, výstupní kabel 30 cm – Doba sledování nastavitelná od 10 s do 3 min. – Úhel detekce 80°, dosah 250 cm (při výšce montáže 100 až 200 cm) – Maximální spínaná linka: 250 W s žárovkou / halogenovou žárovkou na síťové napětí / elektronickým halogenovým transformátorem, 150 W s elektronickým předřadníkem EVG / LED transformátorem, 100 W s indukčním předřadníkem KVG.Tento zlevněný produkt Hera Senzor pohybu PIR k montáži s konektorem 230 V, plast jde koupit mimo jiné tu na našich stránkách v populární kategorii detektory pohybu / senzory! Nyní můžete najít podobné produkty z této populární sekce za rozumné peníze! Populární značka Hera dlouhodobě prodává vynikající výrobky. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na více skvělých produktů značky Hera. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Hera Senzor pohybu PIR k montáži s konektorem 230 V, plast od značky se zárukou kvality Hera lze zakoupit právě teď u nás za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 999 Kč.