Hera Podhledové světlo LED Slim-Pad F 3ks 4 000 K černá, Kuchyň, plast, 5W, Energetická třída: G, P: 18 cm, L: 7 cm, K: 1.1cm

LED osvětlení skříně Slim-Pad F v sadě 3 umožňuje zářit v kuchyni a v obývacím pokoji Obdélníkové svítidlo pod skříňkou... více informací »
Hera Podhledové světlo LED Slim-Pad F 3ks 4 000 K černá
Značka: Hera
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
LED osvětlení skříně Slim-Pad F v sadě 3 umožňuje zářit v kuchyni a v obývacím pokoji Obdélníkové svítidlo pod skříňkou...

LED osvětlení skříně Slim-Pad F v sadě 3 umožňuje zářit v kuchyni a v obývacím pokoji Obdélníkové svítidlo pod skříňkou LED-Slim Pad F se svým černým jednoduchým plastovým pouzdrem se přizpůsobí téměř jakémukoli prostředí. Je součástí této sady třikrát, a umožňuje tak instalaci řady, například pro efektivní osvětlení kuchyňské linky. Součástí dodávky je navíc bezkontaktní infračervený stmívač v jednom ze světel, který má paměťovou funkci, pomocí které se obnoví individuální nastavení jasu i po opětovném zapnutí světla. Svítidla jsou vybavena připojovacím kabelem o délce 2,40 m a pro uvedení do provozu je dodáván také transformátor (max. 30 W), ke kterému lze připojit až šest světel.Hodně povedený produkt jde pořídit ještě tu v rubrice světlo pod kuchyňskou linku. Nyní získáte zlevněné zboží z této sekce ve výhodné akci. Velmi prodávaný produkt Hera Podhledové světlo LED Slim-Pad F 3ks 4 000 K černá, Kuchyň, plast, 5W, Energetická třída: G, P: 18 cm, L: 7 cm, K: 1.1cm jde sehnat také tu na našem webu v populární kategorii světlo pod kuchyňskou linku! Mrkněte na akční produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! Unikátní a žádaný produkt Hera Podhledové světlo LED Slim-Pad F 3ks 4 000 K černá, Kuchyň, plast, 5W, Energetická třída: G, P: 18 cm, L: 7 cm, K: 1.1cm máte možnost najít přímo tu na webu v rubrice světlo pod kuchyňskou linku. Nyní získáte parádní zboží z této známé kategorie ve slevě! Populární výrobce Hera dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment ! Tento velmi žádaný produkt Hera Podhledové světlo LED Slim-Pad F 3ks 4 000 K černá, Kuchyň, plast, 5W, Energetická třída: G, P: 18 můžete sehnat právě nyní tady na webu zařazený v kategorii světlo pod kuchyňskou linku. Podívejte se na podobné produkty z této známé rubriky za báječnou cenu!

Velmi oblíbený kousek Hera Podhledové světlo LED Slim-Pad F 3ks 4 000 K černá, Kuchyň, plast, 5W, Energetická třída: G, P: 18 cm, L: 7 cm, K: 1.1cm od společnosti s úžasnou pověstí Hera jednoduše najdete právě teď v naší nabídce ve výhodné akci. Aktuálně výhodně za 5 699 Kč.