Hera Podhledové světlo LED Slim Pad F 3ks 4 000 K bílá, Kuchyň, plast, 5W, Energetická třída: G, P: 18 cm, L: 7 cm, K: 1.1cm

LED podsvícení LED Slim-Pad F v praktické sadě 3 se stmívačem Ploché, obdélníkové LED světlo do skříně Slim-Pad F LED je v... více informací »
Hera Podhledové světlo LED Slim Pad F 3ks 4 000 K bílá
Značka: Hera
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
LED podsvícení LED Slim-Pad F v praktické sadě 3 se stmívačem Ploché, obdélníkové LED světlo do skříně Slim-Pad F LED je v...

LED podsvícení LED Slim-Pad F v praktické sadě 3 se stmívačem Ploché, obdélníkové LED světlo do skříně Slim-Pad F LED je v této sadě zahrnuto třikrát a umožňuje, aby oblast pod světly svítila v řadě. Světla jsou vybavena LED diodami s dlouhou životností, které vyzařují univerzální bílé světlo. Světelný kužel směřující dolů je zvláště vhodný pro osvětlení pracovní plochy v kuchyni. Součástí dodávky sady je bezkontaktní infračervený stmívač v lampě, který umožňuje nastavení jasu. Pomocí funkce paměti se obnoví nastavení jasu i po odpojení od napájení. Součástí dodávky je také transformátor, ke kterému lze připojit až šest světel (max. 30 W).

Ve slevě kus Hera Podhledové světlo LED Slim Pad F 3ks 4 000 K bílá, Kuchyň, plast, 5W, Energetická třída: G, P: 18 cm, L: 7 cm, K: 1.1cm originál od značky Hera můžete dostat právě zde za super peníze! Aktuálně v akci za 5 699 Kč.