Hera LED podhledové světlo FAR 68 3ks ocel 4W 940, Obývací pokoj / jídelna, plast, 4W, Energetická třída: G, K: 0.2cm

Sada 3 kulatých širokoúhlých LED svítidel pro vestavbu do nábytku FAR 68 Tuto praktickou kompletní sadu lze napájet ze zásuvky... více informací »
Hera LED podhledové světlo FAR 68 3ks ocel 4W 940
Značka: Hera
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Sada 3 kulatých širokoúhlých LED svítidel pro vestavbu do nábytku FAR 68 Tuto praktickou kompletní sadu lze napájet ze zásuvky...

Sada 3 kulatých širokoúhlých LED svítidel pro vestavbu do nábytku FAR 68 Tuto praktickou kompletní sadu lze napájet ze zásuvky díky přiloženému transformátoru se zástrčkou 230 V. Tři kulatá vestavná svítidla FAR 68 s rámečkem ve vzhledu nerezové oceli a plastovým difuzorem zaručují celoplošné osvětlení. Díky ochraně proti stříkající vodě je lze použít i ve vlhkých interiérech, jako jsou koupelny a lázně. Pokud má být světelný výkon řízen, je třeba zakoupit samostatný regulátor. – Velmi dobré podání barev: CRI > 90 – Dodává se v sadě 3 kusů s LED transformátorem (230 V na 24 V) se síťovou zástrčkou. – vybaven 250 cm dlouhým připojovacím kabelem (zástrčka Hera LED 24) – Minimální vzdálenost od sousedního svítidla: 5 cm
Designový výrobek Hera LED podhledové světlo FAR 68 3ks ocel 4W 940, Obývací pokoj / jídelna, plast, 4W, Energetická třída: G, K: 0.2cm máte možnost nakoupit mimo jiné tady na našich stránkách v kategorii zapuštěná nábytková svítidla. Podívejte se na ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky za báječnou cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte na další kvalitní produkty od značky Hera. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Hera LED podhledové světlo FAR 68 3ks ocel 4W 940, Obývací pokoj / jídelna, plast, 4W, Energetická třída: G, K: 0.2cm od dodavatele s dlouholetou historií Hera snadno můžete pořídit tady a teď za báječnou cenu! Právě teď za cenu 3 099 Kč.