Hera LED podhledové světlo Add-On Mini stmívač 3k 4000K, Kuchyň, hliník, plast, 4.3W, Energetická třída: G, P: 25 cm, L: 1.5 cm, K: 0.8cm

Slim LED svítidlo pod skříňku Add-On Mini s dotykovým stmívačem, 4 000 K, v sadě 3 kusů Add-On Mini je přesvědčivým funkčním... více informací »
Hera LED podhledové světlo Add-On Mini stmívač 3k 4000K
Značka: Hera
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Slim LED svítidlo pod skříňku Add-On Mini s dotykovým stmívačem, 4 000 K, v sadě 3 kusů Add-On Mini je přesvědčivým funkčním...

Slim LED svítidlo pod skříňku Add-On Mini s dotykovým stmívačem, 4 000 K, v sadě 3 kusů Add-On Mini je přesvědčivým funkčním zdrojem světla v kuchyňské lince, kde se přišroubuje pod nástěnné skříňky a poskytuje pracovní ploše pod nimi barevně stálé, univerzální bílé světlo. Plochý, dlouhý kryt je vyroben z eloxovaného hliníku a je opatřen plastovým krytem. Tři svítidla v sadě jsou dodávána a ovládána společně; ovládání se provádí pomocí dotykového stmívače na prvním svítidle. – Je vybaven 250 cm dlouhým zásuvným kabelem, transformátorem 230 V na 24 V, rozdělovačem a propojovacími kabely. – Vynikající podání barev: CRI ≥ 95 – s paměťovou funkcí; uložení posledního zvoleného nastavení v případě přerušení dodávky energie Designový produkt máte možnost nakoupit rovněž tady na stránkách ve známé rubrice světlo pod kuchyňskou linku! Najděte si podobné produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Populární značka Hera nabízí špičkové výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento žádaný produkt Hera LED podhledové světlo Add-On Mini stmívač 3k 4000K, Kuchyň, hliník, plast, 4.3W, Energetická třída: G, P: 25 cm, L: 1.5 cm, K: 0.8cm od společnosti s úžasnou pověstí Hera je k dostání u nás teď za parádní cenu! Právě teď jen za 3 299 Kč.