Hera LED pásek Basic-Tape S, IP54, 4 000K, délka 500cm, Obývací pokoj / jídelna, plast, 40W, Energetická třída: F, P: 500 cm, L: 0.8 cm, K: 0.6cm

LED pásek Basic-Tape S odolný proti stříkající vodě se zástrčkou a LED transformátorem Flexibilní, samolepicí a zkracovatelný... více informací »
Hera LED pásek Basic-Tape S
Značka: Hera
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
LED pásek Basic-Tape S odolný proti stříkající vodě se zástrčkou a LED transformátorem Flexibilní, samolepicí a zkracovatelný...

LED pásek Basic-Tape S odolný proti stříkající vodě se zástrčkou a LED transformátorem Flexibilní, samolepicí a zkracovatelný LED pásek Basic-Tape S lze použít různými způsoby pro bílé ambientní osvětlení. Díky silikonovému povlaku je lišta odolná proti stříkající vodě a je chráněna i proti drobným mechanickým vlivům, například při čištění. Lze jej také namontovat na nábytek nebo do profilů. Stmívání je možné externě; k tomuto účelu je třeba zakoupit vhodný regulátor. – Dodání na počkání – s lepicí páskou na zadní straně – s LED transformátorem (230 V na 24 V, IP20) se zástrčkou (IP20) pro napájení ze zásuvky – vybaven 250 cm dlouhým připojovacím kabelem (zástrčka Hera LED 24) – max. 600 cm LED pásku na propojovací kabel Energetická třída: A+ Velmi oblíbený produkt Hera LED pásek Basic-Tape S, IP54, 4 000K, délka 500cm, Obývací pokoj / jídelna, plast, 40W, Energetická třída: F, P: 500 cm, L: 0.8 cm, K: 0.6cm lze sehnat pohodlně tady na našem webu v populární rubrice kompletní sada led pásků! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! Oblíbený dodavatel Hera dodává prvotřídní sortiment. Udělejte si radost. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více produktů značky Hera. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Hodně povedený produkt Hera LED pásek Basic-Tape S, IP54, 4 000K, délka 500cm, Obývací pokoj / jídelna, plast, 40W, Energetická třída: F, P: 500 cm, najdete bezprostředně na našem webu zařazený v kategorii kompletní sada led pásků. Připravili jsme zcela nové kousky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! V očích zákazníků populární značka Hera dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní produkty.! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další zboží značky Hera. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Hera LED pásek Basic-Tape S, IP54, 4 000K, délka 500cm, Obývací pokoj / jídelna, plast, 40W, Energetická třída: F, P: 500 cm, L: 0.8 cm, K: 0.6cm od populární značky Hera můžete nakoupit na našich stránkách nyní ve výhodné akci. Akční ceny od 5 399 Kč.