Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem, 60cm, Ložnice, kov, 5.5W, Energetická třída: G, P: 58.7 cm, L: 1.8 cm, K: 3cm

LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni - kolejnice na oblečení vybavená... více informací »
Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem
Značka: Hera
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni - kolejnice na oblečení vybavená...

LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni – kolejnice na oblečení vybavená univerzálními bílými LED diodami automaticky osvětluje vnitřek skříně, protože do zábradlí je zabudován detektor pohybu. Jakmile se otevřou dveře skříně, rozsvítí se světlo a poskytne přehled šatníku. Prut lze na jedné straně jednotlivě zkrátit. – Integrovaný detektor pohybu s 30 sekundovým zpožděním – Svítidlo nelze na aktuální vstupní straně zkrátit – Pro připojení je zapotřebí LED transformátor DC 24V (viz příslušenství) – Dodávka včetně držáků pro zasunutí, upevňovacího materiálu a 2,5 m připojovacího kabelu pro transformátor LED 24 Kvalitní a levný produkt Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem, 60cm, Ložnice, kov, 5.5W, Energetická třída: G, P: 58.7 cm, L: 1.8 cm, K: můžete dostat prostě tu na stránkách v populární rubrice zapuštěná nábytková svítidla! Prozkoumejte jiné zboží ve zmíněné sekci v bezva akci!

Tento levný produkt Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem, 60cm, Ložnice, kov, 5.5W, Energetická třída: G, P: 58.7 cm, L: 1.8 cm, K: 3cm od značky s dobrým jménem Hera máte možnost nakoupit ještě dnes se slevou. Stojí teď u nás 1 699 Kč.