Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem, 120cm, Ložnice, kov, 11.5W, Energetická třída: G, P: 98.7 cm, L: 1.8 cm, K: 3cm

LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni - kolejnice na oblečení vybavená... více informací »
Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem
Značka: Hera
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni - kolejnice na oblečení vybavená...

LED světlo na oblečení s integrovaným detektorem pohybu Už žádná tma ve skříni – kolejnice na oblečení vybavená univerzálními bílými LED diodami automaticky osvětluje vnitřek skříně, protože do zábradlí je zabudován detektor pohybu. Jakmile se otevřou dveře skříně, rozsvítí se světlo a poskytne přehled šatníku. Prut lze na jedné straně jednotlivě zkrátit. – Integrovaný detektor pohybu s 30 sekundovým zpožděním – Svítidlo nelze na aktuální vstupní straně zkrátit – Pro připojení je zapotřebí LED transformátor DC 24V (viz příslušenství) – Dodávka včetně držáků pro zasunutí, upevňovacího materiálu a 2,5 m připojovacího kabelu pro transformátor LED 24Exkluzivní produkt Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem, 120cm, Ložnice, kov, 11.5W, Energetická třída: G, P: 98.7 máte možnost dostat přímo na našem webu umístěný v rubrice zapuštěná nábytková svítidla. Nyní můžete koupit parádní produkty z této kategorie za parádní cenu! Významný dodavatel Hera pro vás připravuje skvělé zboží ! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Hera. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Hera LED osvětlení šatní tyče se senzorem, 120cm, Ložnice, kov, 11.5W, Energetická třída: G, P: 98.7 cm, L: 1.8 cm, K: 3cm od oblíbené značky se zárukou kvality Hera jednoduše pořídíte právě teď u nás za super peníze. Levně za cenu 2 499 Kč.