Hera Klip LED-Glasclip up and down, nerezová ocel, Obývací pokoj / jídelna, plast, 1.2W, Energetická třída: G, L: 4 cm, K: 2.4cm

LED skleněný klip - osvětlení skleněné police k připnutí Pro osvětlení skleněných polic ve vitrínách nebo policích lze tuto... více informací »
Hera Klip LED-Glasclip up and down
Značka: Hera
474 Kč
Ověřit dostupnost
LED skleněný klip - osvětlení skleněné police k připnutí Pro osvětlení skleněných polic ve vitrínách nebo policích lze tuto...

LED skleněný klip – osvětlení skleněné police k připnutí Pro osvětlení skleněných polic ve vitrínách nebo policích lze tuto skleněnou svorku LED jednoduše připevnit na skleněnou polici o tloušťce 6 až 8 mm. LED klip vyzařuje teplé bílé světlo, které je vyzařováno nahoru a dolů a nastavuje prezentované objekty v dokonalém světle. Skleněný klip je vybaven 2,5 metru dlouhým připojovacím kabelem s konektorem LED 24 připojeným na konec. Pro připojení k síti 230 V je nutný transformátor, který lze objednat jako příslušenství.
Vynikající produkt dostanete teď tu na našem webu v oblíbené sekci další nábytková světla. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní produkt Hera Klip LED-Glasclip up and down, nerezová ocel, Obývací pokoj / jídelna, plast, 1.2W, Energetická třída: G, L: 4 cm, K: 2.4cm od značky s dlouholetou historií Hera lze zakoupit u nás nyní za nejnižší cenu! V současnosti pořídíte za cenu 474 Kč.