Good & Mojo GOOD MOJO Tuvalu stojací lampa, výška 70 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 70cm

Dekorativní stojací lampa Tuvalu z přírodního barevného bambusu Tělo stojací lampy Tuvalu se skládá z mnoha ladných vzpěr a je... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Tuvalu stojací lampa
Značka: Good & Mojo
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dekorativní stojací lampa Tuvalu z přírodního barevného bambusu Tělo stojací lampy Tuvalu se skládá z mnoha ladných vzpěr a je...

Dekorativní stojací lampa Tuvalu z přírodního barevného bambusu Tělo stojací lampy Tuvalu se skládá z mnoha ladných vzpěr a je vyrobeno z bambusu. Ručně tkané prvky vycházejí z kulaté úzké základny, postupně se rozšiřují a nakonec se zužují směrem k vrcholu lampy. Flexibilita materiálu umožňuje tuto konstrukci a zároveň z něj činí stabilní a především přirozený osvětlovací prvek. Bambus je silná, rychle rostoucí surovina, která bez problémů roste i po uříznutí. Vzhled v přírodní barvě v kombinaci s mezerami vytvořenými vzorem dodává svítidlu zvláštní a dekorativní vzhled. Pohled na osvětlovací těleso, které má být použito, je dán z každé strany, přičemž světlo se objevuje všude kolem a vytváří v okolí velký vzor. Tuvalu je ideální pro akcentní osvětlení na podlaze nebo na postranních stolcích a lze jej snadno ovládat pomocí nožního spínače. Lampu navrhl nizozemský výrobce It’s about Romi, který ji řadí ke své udržitelné značce Good & Mojo, jež existuje od roku 2016. Společnost již léta podporuje charitativní projekty a řídí se heslem „Kupuj světlo a dávej světlo“. Vždy se tak udělá něco dobrého – například za každé prodané světlo vysadí strom, což je možné díky partnerství s Eden Reforestation Projects.
Tento kvalitní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Tuvalu stojací lampa, výška 70 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 70cm lze sehnat bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci stojací lampy. Mrkněte na nové zboží z této populární kategorie snadno online! Mezi zákazníky oblíbená značka Good & Mojo má ve stále nabídkce kvalitní zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento žádaný kus Good & Mojo GOOD MOJO Tuvalu stojací lampa, výška 70 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 70cm naleznete pohodlně na webu ve známé kategorii stojací lampy. Prozkoumejte ještě jiné produkty z naší rubriky za super ceny!

Exkluzivní produkt je k získání rovnou tady a teď na našich stránkách v sekci stojací lampy! Pořiďte si vyjímečné produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Přední značka Good & Mojo pro vás připravuje špičkové výrobky. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce více skvělých produktů značky Good & Mojo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený a akční produkt Good & Mojo GOOD MOJO Tuvalu stojací lampa, výška 70 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 70cm lze sehnat právě tu na webu umístěný v sekci stojací lampy. Nyní můžete získat vyjímečné zboží z naší rubriky za internetové ceny. To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka Good & Mojo vám může nabídnout skvělý sortiment. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nakupujte výhoděn u nás!

Tento exkluzivní výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Tuvalu stojací lampa, výška 70 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 70cm originál od značky Good & Mojo lze nakoupit zde teď právě za příznivou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 7 299 Kč.