Good & Mojo GOOD MOJO Serengeti závěsné Ø40cm výška 32cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 32cm

Přírodní barevná závěsná lampa Serengeti z tkaného bambusu Ručně tkané, a tedy jedinečné - takové je závěsné svítidlo... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Serengeti závěsné Ø40cm výška 32cm
Značka: Good & Mojo
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní barevná závěsná lampa Serengeti z tkaného bambusu Ručně tkané, a tedy jedinečné - takové je závěsné svítidlo...

Přírodní barevná závěsná lampa Serengeti z tkaného bambusu Ručně tkané, a tedy jedinečné – takové je závěsné svítidlo Serengeti ve své přírodní podobě. Je vyroben výhradně z pružného bambusu, inspiruje svým vzhledem a ladí s jakýmkoli rustikálním stylem vybavení. Půlkruhové stínidlo je ve spodní části otevřené, takže svítí přímo a lze jej dobře umístit například nad jídelní stůl. Všude kolem uniká světlo skrze jemná oka vytvořená ve vytkávaném bambusovém vzoru. To vytváří nejen dobré celkové osvětlení, ale také nepřímé osvětlení místnosti s atraktivním vzorem, které vytváří útulnou atmosféru. Závěsná lampa v přírodní barvě je zavěšena na černém textilním kabelu, který přechází do stejně černého vrchlíku. Těm, kteří si chtějí přenést kus Afriky do svých čtyř stěn, doporučujeme použít tuto speciální závěsnou lampu a zároveň udělat něco dobrého. Za každý prodaný výrobek vysadí výrobce jeden strom v zemích postižených chudobou, aby podpořil zalesňování. Značka Good & Mojo by It’s about Romi se od roku 2016 podílí na charitativních projektech a mezitím se prosadila na trhu se svými udržitelnými svítidly.
Žádaný kus Good & Mojo GOOD MOJO Serengeti závěsné Ø40cm výška 32cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, získáte lehce tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Nyní koupíte podobné produkty z naší rubriky za výborné peníze.
Tento oblíbený produkt je k dostání ještě u nás v oblíbené kategorii závěsná světla! Vyberte si jiné zboží z této kategorie za super peníze!
Velmi prodávaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Serengeti závěsné můžete dostat mimo jiné tady na stránkách umístěný v rubrice závěsná světla! Prozkoumejte akční produkty z této sekce za outletovou cenu.
Tento žádaný výrobek lze získat aktuálně na našem webu ve známé sekci závěsná světla! Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné kategorie za super ceny!

Tento kvalitní a levný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Serengeti závěsné Ø40cm výška 32cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 32cm originál od značky Good & Mojo je k dostání momentálně na webu za výhodnou cenu! Nyní získáte od 3 199 Kč.