Good & Mojo GOOD MOJO Palawan stropní přírodní/černá Ø40cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 20cm

Kulaté stropní svítidlo Palawan s děleným stínidlem v černé a přírodní barvě Stropní svítidlo Palawan harmonicky zapadá do... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Palawan stropní přírodní/černá Ø40cm
Značka: Good & Mojo
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté stropní svítidlo Palawan s děleným stínidlem v černé a přírodní barvě Stropní svítidlo Palawan harmonicky zapadá do...

Kulaté stropní svítidlo Palawan s děleným stínidlem v černé a přírodní barvě Stropní svítidlo Palawan harmonicky zapadá do přirozeně udržovaného stylu bydlení a díky svému barevnému pojetí nepůsobí rušivě. Elegantně tvarované kulaté stínidlo má jasné, plynulé linie a je rozděleno na horní a spodní část. Na spodním konci je kruhová prohlubeň, kterou je světlo vyzařováno přímo. Horní polovina stínidla z bambusu má vzhled přírodního dřeva, spodní polovina je černá. Stínidlo zdobí jednolitý vzor, který umožňuje světlu pronikat do místnosti mezerami a vytvářet zde atmosférický světelný vzor. Svítidlo vyrábí nizozemská společnost It’s about Romi, která tuto sérii řadí ke své značce udržitelného osvětlení Good & Mojo. Od založení značky v roce 2016 spolupracuje s nadací WakaWaka Foundation. Tím se získávají finanční prostředky na pomoc rodinám v nouzi pomocí solárních produktů. I v dnešní době existují miliony lidí, kteří nemají přístup k elektrické síti, a organizace chce této chudobě čelit.
Tento velmi oblíbený výrobek máte možnost koupit přímo tady a teď na našich stránkách v rubrice stropní svítidla. Pořiďte si zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. Tento výrobce Good & Mojo vás obohatí o vynikající zboží To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce.
Velmi žádaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Palawan stropní přírodní/černá Ø40cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 20cm máte možnost dostat snadno tady a teď na našem webu v kategorii stropní svítidla! Připravili jsme parádní výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci!

Tento levný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Palawan stropní přírodní/černá Ø40cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 20cm od známé značky Good & Mojo jednoduše seženete na našich stránkách teď za akční cenu! Pouze nyní za 2 599 Kč.