Good & Mojo GOOD MOJO Palawan Ø60cm V 176cm přírodní/černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm

Bambusová stojací lampa Palawan s pohyblivým ramenem Stojací lampa Palawan upoutá pozornost už svým vzhledem. Kombinace stabilní... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Palawan Ø60cm V 176cm přírodní/černá
Značka: Good & Mojo
6 899 Kč
Ověřit dostupnost
Bambusová stojací lampa Palawan s pohyblivým ramenem Stojací lampa Palawan upoutá pozornost už svým vzhledem. Kombinace stabilní...

Bambusová stojací lampa Palawan s pohyblivým ramenem Stojací lampa Palawan upoutá pozornost už svým vzhledem. Kombinace stabilní základny se zajímavým rámem, který se skládá ze dvou prvků, a tkaného kulatého stínidla působí moderně a především přirozeně. Palawan je vyroben téměř výhradně z udržitelného bambusu a ponechán v původním zbarvení a přináší kousek přírody do vašich čtyř stěn. Celkový obraz harmonicky dotváří šedý textilní kabel a stejně šedá zásuvka. Zvláštním prvkem je tkaný odstín s nenápadnými mezerami, který je barevně rozdělen na dvě části. Horní polovina je vyrobena z bambusu přírodní barvy, spodní polovina je černá. Díky mezerám ve vzoru vzniká zvláštní světelný obraz. Horní krátké rameno lze výškově nastavit. Palawan patří do světelné kolekce udržitelné značky Good & Mojo, kterou od roku 2016 distribuuje nizozemský výrobce It’s about Romi. Její základní myšlenkou je kupovat světlo proto, aby ho dávala – realizuje to například tím, že přispívá nadaci WakaWaka, která poskytuje rodinám v nouzi solární produkty. Ve slevě výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Palawan Ø60cm V 176cm přírodní/černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm lze sehnat rovněž na webu v oblíbené sekci stojací lampy. Pořiďte si další produkty z této rubriky za akční cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt lze získat nyní tady u nás zařazený v sekci stojací lampy. Mrkněte na ostatní kusy z této oblíbené sekce ve slevě. Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost získat nyní na našich stránkách ve známé rubrice stojací lampy! Nyní pořídíte parádní produkty z naší rubriky v bezva akci!
Akční a ve slevě výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Palawan Ø60cm V 176cm přírodní/černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm jde získat právě zde tu v oblíbené rubrice stojací lampy. Nyní si můžete vybrat jiné zboží z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu!
Tento exkluzivní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Palawan Ø60cm V 176cm přírodní/černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, máte možnost dostat bezprostředně tady u nás v kategorii stojací lampy. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Tato značka Good & Mojo vám může poskytnout špičkové zboží. za extra ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další prověřené zboží od výrobce Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Palawan Ø60cm V 176cm přírodní/černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm od odblíbeného výrobce Good & Mojo pohodlně dostanete v naší internetové nabídce za výborné peníze. Aktuálně za super cenu 6 899 Kč.