Good & Mojo GOOD MOJO Mekong závěsné světlo, výška 22 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 22cm

Plochá závěsná lampa Mekong z bambusu Závěsná lampa Mekong inspiruje svým dvoudílným stínidlem přírodního vzhledu. Ideálně... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Mekong závěsné světlo
Značka: Good & Mojo
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Plochá závěsná lampa Mekong z bambusu Závěsná lampa Mekong inspiruje svým dvoudílným stínidlem přírodního vzhledu. Ideálně...

Plochá závěsná lampa Mekong z bambusu Závěsná lampa Mekong inspiruje svým dvoudílným stínidlem přírodního vzhledu. Ideálně se hodí do moderního stylu bydlení nebo také do interiérů ve venkovském stylu. Tento přirozený pocit vytváří především stínidlo z udržitelného bambusu. Zatímco horní strana je neprůhledná a zvenku zcela bílá, spodní polovina má tkaný vzor v přírodní barvě a propouští světlo do stran. Díky přímému osvětlení směrem dolů je svítidlo Mekong vhodné k osvětlení stolů a pultů. Každý detail této závěsné lampy barevně ladí – objímka a vrchlík se lesknou niklovým povrchem a jsou propojeny bílým textilním kabelem. Nizozemský výrobce It’s about Romi pracuje s udržitelnými materiály a zkouší mnoho věcí již od roku 2010. Poté, co tento projekt dozrál, uvedli na trh svou kolekci udržitelných lamp pod značkou Good & Mojo – stalo se tak v roce 2016. Od té doby si značka získává stále větší oblibu, a to i díky své sociální angažovanosti a projektu vysazení stromu za každou prodanou lampu.

Tento kvalitní a žádaný kus Good & Mojo GOOD MOJO Mekong závěsné světlo, výška 22 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 22cm od dodavatele kvalitních produktů Good & Mojo jde nakoupit na našich stránkách extra výhodně! Nabídky od 5 099 Kč.