Good & Mojo GOOD MOJO Mekong stropní světlo, bílá/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 22cm

Bambusové stropní svítidlo Mekong s dvoudílným stínidlem Kulaté stropní svítidlo Mekong má opticky dvoudílné stínidlo, které... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Mekong stropní světlo
Značka: Good & Mojo
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
Bambusové stropní svítidlo Mekong s dvoudílným stínidlem Kulaté stropní svítidlo Mekong má opticky dvoudílné stínidlo, které...

Bambusové stropní svítidlo Mekong s dvoudílným stínidlem Kulaté stropní svítidlo Mekong má opticky dvoudílné stínidlo, které je ručně vyrobené z bambusu. Bambus je mimořádně stabilní, ale zároveň pružný materiál, který je považován za velmi silný v růstu a jako rostlina produkuje velké množství kyslíku. Jeho pružnost umožňuje tradiční tkaní jednotlivých dílů, které ovládají především obyvatelé Vietnamu. Výroba umožňuje těmto vesničanům vydělávat si na živobytí a pracovat v humánních podmínkách. Horní polovina odstínu je bílá, zatímco spodní polovina má přírodní barvu. Světlo proniká do místnosti jemnými mezerami. Díky otevírání směrem dolů je osvětlení přímé, a proto je svítidlo Mekong vhodné pro celkové osvětlení místnosti. Jeho přírodní nádech podtrhuje moderní a uvědomělý styl bydlení. V roce 2016 byla na trhu zavedena značka Good & Mojo. Znamenají udržitelná řešení osvětlení a patří nizozemské společnosti It’s about Romi, která začala pracovat s udržitelnými materiály již v roce 2010. Aby společnost konala ještě více dobra, spolupracuje s charitativními nadacemi a organizacemi, jako jsou například projekty zalesňování Eden, v jejichž rámci je za každý prodaný výrobek vysazen jeden strom na zalesnění.Tento levný produkt je k dostání teď tady na stránkách ve známé rubrice stropní svítidla! Nyní pořídíte ještě další kusy ve zmíněné kategorii za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Good & Mojo pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky.
Tento levný kus Good & Mojo GOOD MOJO Mekong stropní světlo, bílá/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 22cm máte možnost sehnat rovněž tady na stránkách v kategorii stropní svítidla. Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Přední dodavatel Good & Mojo vám může nabídnout špičkové zboží Nakupujte výhoděn u nás! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Nejprodávanější výrobek seženete teď na našem webu umístěný v kategorii stropní svítidla! Připravili jsme nové výrobky z této známé sekce ve slevě.

Unikátní výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Mekong stropní světlo, bílá/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 22cm pocházející od značky Good & Mojo jednoduše můžete najít tady teď právě opravdu výhodně. Cena již od 4 899 Kč.