Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné vertikální Ø60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, L: 15 cm

Svisle zavěšená lampa Kalimantan z bambusu Good & Mojo je nizozemská značka, která vyrábí udržitelné osvětlení. Jejich hlavní... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné vertikální Ø60cm
Značka: Good & Mojo
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Svisle zavěšená lampa Kalimantan z bambusu Good & Mojo je nizozemská značka, která vyrábí udržitelné osvětlení. Jejich hlavní...

Svisle zavěšená lampa Kalimantan z bambusu Good & Mojo je nizozemská značka, která vyrábí udržitelné osvětlení. Jejich hlavní zásady se odrážejí nejen v jejich výrobcích, ale také v jejich angažovanosti v sociálních projektech. Kdo kupuje světlo, dává světlo a vytváří osvětlení, které pomáhá lidem, protože světlo je život. Výrobce například podporuje nadaci WakaWakaFoundation, která dodává solární produkty rodinám v nouzi, nebo projekty zalesňování Eden, v rámci kterých je při každém nákupu svítidla vysazen strom. Koncept udržitelnosti se odráží v použitých materiálech. Například na závěsnou lampu Kalimantan byl použit bambus. Rostlina, která rychle roste, dá se snadno řezat a produkuje podstatně více kyslíku než stromy. Jeho stabilní, ale pružná povaha umožňuje výrobu ručně tkaných stínidel, která vizuálně vytvářejí zvláštní akcent. Četné jemné mezery a záměrně umístěný otvor uprostřed kulatého, svisle umístěného stínidla vytvářejí atraktivní světelný efekt, který kromě přímého osvětlení vnáší do místnosti atmosférické vzory. Pro vytvoření dalšího vizuálního akcentu byla jedna strana vyrobena z bambusového materiálu v přírodní barvě a druhá z černého materiálu.
Neodolatelný kus je k sehnání bez problémů tady na stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Připravili jsme parádní zboží z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Good & Mojo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt jde pořídit aktuálně tu na webu ve známé kategorii závěsná světla. Nyní si můžete koupit parádní výrobky ze zmíněné sekce za příznivou cenu!

Levný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné vertikální Ø60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, L: 15 cm od známé kvalitní značky Good & Mojo pořídíte u nás právě ve výhodné akci! V akci za cenu 3 999 Kč.