Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné vertikální Ø44cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, L: 12 cm

Svisle zavěšená lampa Kalimantan z bambusu Good & Mojo je nizozemská značka, která vyrábí udržitelné osvětlení. Jejich hlavní... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné vertikální Ø44cm
Značka: Good & Mojo
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Svisle zavěšená lampa Kalimantan z bambusu Good & Mojo je nizozemská značka, která vyrábí udržitelné osvětlení. Jejich hlavní...

Svisle zavěšená lampa Kalimantan z bambusu Good & Mojo je nizozemská značka, která vyrábí udržitelné osvětlení. Jejich hlavní zásady se odrážejí nejen v jejich výrobcích, ale také v jejich angažovanosti v sociálních projektech. Kdo kupuje světlo, dává světlo a vytváří osvětlení, které pomáhá lidem, protože světlo je život. Výrobce například podporuje nadaci WakaWakaFoundation, která dodává solární produkty rodinám v nouzi, nebo projekty zalesňování Eden, v rámci kterých je při každém nákupu svítidla vysazen strom. Koncept udržitelnosti se odráží v použitých materiálech. Například na závěsnou lampu Kalimantan byl použit bambus. Rostlina, která rychle roste, dá se snadno řezat a produkuje podstatně více kyslíku než stromy. Jeho stabilní, ale pružná povaha umožňuje výrobu ručně tkaných stínidel, která vizuálně vytvářejí zvláštní akcent. Četné jemné mezery a záměrně umístěný otvor uprostřed kulatého, svisle umístěného stínidla vytvářejí atraktivní světelný efekt, který kromě přímého osvětlení vnáší do místnosti atmosférické vzory. Pro vytvoření dalšího vizuálního akcentu byla jedna strana vyrobena z bambusového materiálu v přírodní barvě a druhá z černého materiálu.Tento oblíbený výrobek lze zakoupit lehce tady u nás ve známé kategorii závěsná světla! Nyní můžete získat nové zboží ze zmíněné rubriky za akční cenu! Značka Good & Mojo prodává skvělé zboží . Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To však není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento neodolatelný produkt je k dostání také tady u nás umístěný v kategorii závěsná světla. Najděte si akční výrobky z naší rubriky za internetové ceny. To ale však není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento kvalitní produkt lze koupit právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé sekci závěsná světla. Nyní najdete parádní produkty z této sekce za akční cenu. Významná značka Good & Mojo vás obohatí o skvělé výrobky. skutečně levně.

Vynikající kousek Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné vertikální Ø44cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, L: 12 cm od společnosti se zárukou kvality Good & Mojo snadno můžete získat momentálně na webu za zcela nejnižší cenu. Nyní získáte od 3 499 Kč.