Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W

Závěsné svítidlo Kalimantan se třemi světelnými zdroji Závěsná lampa Kalimantan se třemi zavěšenými stínidly inspiruje svým... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje
Značka: Good & Mojo
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Kalimantan se třemi světelnými zdroji Závěsná lampa Kalimantan se třemi zavěšenými stínidly inspiruje svým...

Závěsné svítidlo Kalimantan se třemi světelnými zdroji Závěsná lampa Kalimantan se třemi zavěšenými stínidly inspiruje svým přirozeným a vzrušujícím vzhledem. Stínidla jsou utkána z bambusu a mají kuželovitý tvar. Ve spodní části jsou otevřené, což umožňuje únik světla a jeho přímé osvětlení. Jemné světlo, které prozařuje jemné vzory, vytváří všude kolem útulnou atmosféru. Zvláštní, poutavé detaily jsou vytvořeny použitím černého a přírodně zbarveného bambusu, který je do odstínů zapracován promyšlenými vzory a působí přirozeně. Ten harmonicky doplňují černé a bílé textilní kabely integrované do černého baldachýnu. Použitý bambusový materiál je považován za trvale udržitelný produkt, protože rostlina po uříznutí znovu a znovu a hlavně rychle dorůstá, takže je možná stálá sklizeň. Je také velmi flexibilní a produkuje velké množství kyslíku, a proto je bambus ideální pro kolekci udržitelného osvětlení pod značkou Good & Mojo nizozemské společnosti It’s about Romi. Mimo jiné vysazují za každý prodaný výrobek jeden strom a podporují tak zalesňování v chudých oblastech. Tento neodolatelný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné můžete dostat bezprostředně tady na stránkách v rubrice závěsná světla. Připravili jsme nové výrobky z této populární sekce za příznivou cenu!

Kvalitní kousek Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, můžete sehnat rovnou tady na stránkách v populární sekci závěsná světla! Získejte ostatní kousky z naší sekce za rozumné peníze! Hodně povedený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo můžete najít právě teď tady a teď na našem webu v rubrice závěsná světla. Najděte si ostatní produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Tato značka Good & Mojo představuje skvělé zboží. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás více kousků od značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento neodolatelný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje, Obývací je k sehnání již dnes tu na webu umístěný v kategorii závěsná světla. Nyní pořídíte ostatní produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. Přední značka Good & Mojo svým zákazníkům nabízí vynikající zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Výjimečný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, bambus, můžete koupit zrovna tady na stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této oblíbené rubriky za výborné peníze.
Tento oblíbený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W je k získání nyní tu na webu v populární sekci závěsná světla! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této oblíbené sekce jednoduše online! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další produkty od výrobce Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně povedený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W máte možnost dostat aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla. Nyní můžete získat ještě další kusy z této rubriky z pohodlí domova!

Hodně povedený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W od výrobce se zárukou kvality Good & Mojo lze sehnat na našich stránkách extra výhodně! Cena od 4 099 Kč.