Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo sedm zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W

Sedmilamelové závěsné svítidlo Kalimantan z černého a přírodně zbarveného bambusu Závěsné svítidlo Kalimantan se prezentuje... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo sedm zdrojů
Značka: Good & Mojo
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
Sedmilamelové závěsné svítidlo Kalimantan z černého a přírodně zbarveného bambusu Závěsné svítidlo Kalimantan se prezentuje...

Sedmilamelové závěsné svítidlo Kalimantan z černého a přírodně zbarveného bambusu Závěsné svítidlo Kalimantan se prezentuje rozmanitým a přirozeným způsobem a potěší svazkem zavěšených stínidel ve tvaru kužele. Sedm odstínů tkaných z bambusu visí dolů na černobílých kabelech a vytváří vzrušující obraz. Jsou otevřené směrem dolů, takže světlo vyzařuje přímo. Díky vzoru vazby jsou ve stínidlech jemné mezery, které umožňují únik světla všemi směry, a místnost tak dýchá útulnou atmosférou. Tímto způsobem jsou kromě dobrého celkového osvětlení nastaveny také akcenty, které svým světelným účinkem podtrhují přirozený půvab závěsného svítidla. Aby každý odstín získal jedinečný nádech, byl použit nejen bambus v přírodní barvě, ale také černý. Vznikají tak zajímavé vzory, díky nimž stínidla vypadají velmi přitažlivě, i když jsou vypnutá. Série Kalimantan byla navržena značkou Good & Mojo, která patří nizozemské společnosti It’s about Romi. Představuje udržitelnou značku výrobce, která se odráží především v použitých materiálech a sociální angažovanosti v charitativních nadacích.
Oblíbený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo sedm zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W je k sehnání ještě tady u nás zařazený v kategorii závěsná světla. Pořiďte si ještě jiné zboží z naší sekce na pár kliknutí. To ale není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky Good & Mojo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený a akční produkt lze zakoupit nyní tady na webu v populární rubrice závěsná světla. Nyní koupíte ostatní produkty z této známé sekce z pohodlí domova.

Ve slevě tento produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo sedm zdrojů, je k dispozici rovněž tady na webu umístěný v sekci závěsná světla. Podívejte se na jiné produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní kousky značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné světlo sedm zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W od značky s tradicí a dobrou pověstí Good & Mojo můžete koupit tady teď ve výprodejové akci! Akční cena 7 999 Kč.