Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné, kónické výška 66cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 66cm

Závěsná lampa Kalimantan s harmonicky tvarovaným, jedinečným bambusovým stínidlem Vysoké současné stínidlo závěsné lampy... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné
Značka: Good & Mojo
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Kalimantan s harmonicky tvarovaným, jedinečným bambusovým stínidlem Vysoké současné stínidlo závěsné lampy...

Závěsná lampa Kalimantan s harmonicky tvarovaným, jedinečným bambusovým stínidlem Vysoké současné stínidlo závěsné lampy Kalimantan s přirozeným leskem okamžitě upoutá pozornost. Má kónický tvar a je vyroben z bambusu. Materiál, který je považován za trvale udržitelný – bambusové rostliny lze opakovaně kácet a mimořádně rychle dorůstají. Díky své pružnosti ji lze ručně tkát a vytvořit tak jedinečný odstín. Kromě bambusu v přírodní barvě je do vzoru stínidla zakomponován také černý bambus. Výsledkem je bohatě propracovaná karoserie, jejíž linie nápadně vynikají. Stínidlo je ve spodní části otevřené a vyzařuje světlo přímo ve tvaru světelného kužele. Všude kolem se díky tkané struktuře objevují nenápadné světelné štěrbiny, které v místnosti vytvářejí vzor. Série lamp byla navržena značkou Good & Mojo, která pochází od výrobce It’s about Romi. Společnost Good & Mojo navrhuje udržitelné osvětlení, které zároveň přináší užitek a minimalizuje vlastní ekologickou stopu. Výrobce například přispívá charitativním organizacím, jako je nadace WakaWakaFoundation, která za tyto dary nakupuje a distribuuje solární produkty pro chudé lidi, kteří nemají přístup k elektrické síti. Hodně žádaný produkt je k dispozici přímo tu na stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. Přední dodavatel Good & Mojo pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment. Přesvědčte se sami.
Designový produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné, kónické výška 66cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 66cm můžete získat právě zde tu v kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte kvalitní produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu. Populární výrobce Good & Mojo pro své zákazníky dodává top produkty Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další skvělé zboží od dodavatele Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Unikátní a žádaný produkt lze zakoupit ještě tu na stránkách v populární rubrice závěsná světla. Vyhledejte si nové kusy z naší rubriky v akci! Vynikající produkt dostanete právě zde tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci závěsná světla. Nyní můžete najít ještě další výrobky z naší kategorie za výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel Good & Mojo pro své zákazníky dodává vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás! Tento neodolatelný kus můžete dostat lehce tady u nás ve známé sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z naší rubriky ve výhodné akci.

Tento oblíbený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné, kónické výška 66cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 66cm od značky s dlouholetou tradicí Good & Mojo snadno můžete získat právě nyní za zcela nejnižší cenu! Akční cena již od 4 699 Kč.