Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné, kónické výška 48cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 48cm

Závěsná lampa kuželového tvaru Kalimantan z bambusu Kuželovitý tvar stínidla závěsné lampy Kalimantan vyzařuje světlo svým... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné
Značka: Good & Mojo
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa kuželového tvaru Kalimantan z bambusu Kuželovitý tvar stínidla závěsné lampy Kalimantan vyzařuje světlo svým...

Závěsná lampa kuželového tvaru Kalimantan z bambusu Kuželovitý tvar stínidla závěsné lampy Kalimantan vyzařuje světlo svým otvorem přímo dolů. Je ručně tkaná z udržitelného, pružného bambusu, díky čemuž je každá lampa jedinečným světelným objektem. Díky účasti výrobce Good & Mojo v charitativních nadacích je za každou prodanou lampu vysazen strom na zalesňování v chudých zemích. Díky použití bambusového materiálu dbají na nízkou ekologickou stopu při výrobě světel. Proutěný vzor se vyznačuje jemnými mezerami, které zároveň umožňují únik světla do okolí a vytvářejí příjemné celkové osvětlení. Do vzoru v přírodní barvě byly zakomponovány také prvky černého bambusu, které dodávají odstínu zvláštní vzhled. Kalimantan je ideální pro osvětlení malých stolů nebo pultů nebo pro instalaci několika svítidel na větší plochy.
Žádaný kus máte možnost koupit bez obtíží tady na našem webu zařazený v kategorii závěsná světla. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky Good & Mojo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt pořídíte bezprostředně na našem webu v rubrice závěsná světla! Pořiďte si zcela nové výrobky z této známé rubriky jednoduše online! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Good & Mojo pro vás vyrábí vynikající výrobky. Udělejte si radost!
Tento kvalitní a žádaný produkt lze nakoupit zrovna na stránkách ve známé sekci závěsná světla! Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další kvalitní produkty značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní kousek Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan závěsné, kónické výška 48cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 48cm od výrobce se skvělou pověstí Good & Mojo je k dispozici právě teď pořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 4 399 Kč.