Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan stojací lampa, Ø 60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 180cm

Stojací lampa Kalimantan z bambusu s univerzálním stínidlem Tato speciální stojací lampa inspiruje svým materiálem a vzhledem.... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan stojací lampa
Značka: Good & Mojo
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stojací lampa Kalimantan z bambusu s univerzálním stínidlem Tato speciální stojací lampa inspiruje svým materiálem a vzhledem....

Stojací lampa Kalimantan z bambusu s univerzálním stínidlem Tato speciální stojací lampa inspiruje svým materiálem a vzhledem. Stabilní základna a rám z bambusu v přírodní barvě tvoří základ pro nápadné, velké, kulaté stínidlo, které nabízí rozmanitost. Je namontován vertikálně a obklopuje světelný zdroj, který je vidět diskrétním otvorem v přední části. Stín Kalimantanu je také utkán z bambusu. Zvláštností tohoto ručně vyráběného unikátu je barevné provedení. Jedna strana stínidla je vyrobena z černého bambusu, který tvoří tkaný vzor, druhá strana z bambusu v přírodní barvě. Uživatel tak má vždy možnost volby a stojací lampa harmonicky ladí s ostatním nábytkem. Pomocí nožního spínače na kabelu lze Kalimantan ovládat bez námahy přímo na místě. Po zapnutí světlo prochází mezerami a vytváří v místnosti atraktivní vzor světla a stínu. Bambus je vitální, stabilní rostlina, kterou lze opakovaně seřezávat a není třeba ji znovu vysévat. Díky tomu je tento materiál ideální pro kolekci udržitelných lamp značky Good & Mojo nizozemské společnosti It’s about Romi, která ve světě koná mnoho dobrého tím, že podporuje charitativní nadace. Povedený produkt Good & Mojo GOOD MOJO můžete sehnat aktuálně tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii stojací lampy! Nyní pořídíte jiné produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento exkluzivní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan stojací lampa, Ø 60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 180cm můžete nakoupit pohodlně tu na našich stránkách umístěný v sekci stojací lampy! Získejte jiné produkty z naší kategorie za výhodnou cenu. Oblíbený kousek Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan stojací lampa, dostanete bez problémů tady u nás umístěný v sekci stojací lampy! Podívejte se na oblíbené výrobky z této známé sekce za výhodné peníze.
Unikátní a oblíbený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan stojací lampa, Ø 60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 180cm lze pořídit právě zde tady a teď na našich stránkách v sekci stojací lampy. Podívejte se na podobné produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Good & Mojo vám poskytuje vynikající produkty. Vždyť to vidíte sami! Nejprodávanější kousek lze koupit teď tu na našich stránkách zařazený v sekci stojací lampy! Prozkoumejte akční produkty z této známé sekce ve výprodejové akci. Populární značka Good & Mojo vyrábí vynikající zboží.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Diskontní produkt lze získat lehce na našich stránkách v oblíbené sekci stojací lampy! Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné rubriky v akci. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od výrobce Good & Mojo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Good & Mojo vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment ! Přesvědčte se.
Zcela unikátní kousek můžete získat prostě tady na našich stránkách ve známé kategorii stojací lampy! Nyní najdete ještě další výrobky z naší kategorie za outletovou cenu. Unikátní a žádaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan stojací lampa, Ø 60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 180cm jde získat teď tady na našem webu umístěný v rubrice stojací lampy! Získejte akční zboží z této oblíbené sekce jednoduše online. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele Good & Mojo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Good & Mojo vám představuje velmi kvalitní výrobky. za báječné ceny! Nakupujte výhoděn u nás.

Hodně povedený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan stojací lampa, Ø 60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 180cm od dodavatele s dobrým jménem Good & Mojo máte možnost koupit online za skvělou cenu! Výhodně za 6 999 Kč.