Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan nástěnné, kulaté, Ø87cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W

Kulaté nástěnné svítidlo Kalimantan s kabelem a vypínačem Toto kulaté nástěnné svítidlo je jedinečným osvětlovacím prvkem z... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan nástěnné
Značka: Good & Mojo
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté nástěnné svítidlo Kalimantan s kabelem a vypínačem Toto kulaté nástěnné svítidlo je jedinečným osvětlovacím prvkem z...

Kulaté nástěnné svítidlo Kalimantan s kabelem a vypínačem Toto kulaté nástěnné svítidlo je jedinečným osvětlovacím prvkem z přírodních materiálů a zachovává si stejně přirozenou barevnost. Kalimantan inspiruje tkaným stínidlem z pružného a pevného bambusu, který je považován za udržitelný materiál. Rostlinu lze opakovaně odřezávat a velmi rychle dorůstá, navíc produkuje velké množství kyslíku a inspiruje svou strukturou. Ručně vyráběná nástěnná lampa má na zadní straně černý bambus a na přední straně bambus v přírodní barvě. Všechny vzpěry vzoru vybíhají do středu kulaté lampy, kde je kruhová prohlubeň. V tomto výřezu je umístěn světelný zdroj, který je zcela viditelný a vyzařuje světlo přímo. Uniká také do těla svítidla, kde pak svítí mezerami a vytváří v místnosti jedinečný světelný obrazec. Kalimantan se připojuje pomocí zásuvného kabelu, na kterém je integrován také vypínač pro snadné ovládání. Good & Mojo je značka nizozemské společnosti It’s about Romi, která začala pracovat s udržitelnými materiály v roce 2010. Tento projekt dal vzniknout vlastní udržitelné značce Good & Mojo, která byla uvedena na trh v roce 2016. Společnost se také zapojuje do sociálních projektů a inzeruje, že za každý prodaný výrobek je vysazen strom.
Tento exkluzivní kousek je k sehnání aktuálně na webu ve známé rubrice nástěnná svítidla. Vyberte si kvalitní produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás najdete více skvělých produktů od výrobce Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Good & Mojo svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.
Nejprodávanější výrobek jde pořídit právě tady na webu umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete najít unikátní produkty z naší rubriky za super cenu. Věhlasný dodavatel Good & Mojo vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!
Tento akční a ve slevě produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan nástěnné, kulaté, Ø87cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, máte možnost koupit rovnou na našich stránkách umístěný v sekci nástěnná svítidla. Mrkněte na ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce Good & Mojo má ve stále nabídkce vynikající výrobky za super ceny. A to je teprve začátek!

Super produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalimantan nástěnné, kulaté, Ø87cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W od skvělého a známého výrobce Good & Mojo jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě levně! Nyní lze objednat jen za 5 299 Kč.