Good & Mojo GOOD MOJO Kalahari závěsné světlo, 1zdroj Ø 45cm, Obývací pokoj / jídelna, ratan, železo, plast, E27, 60W, K: 29cm

Závěsné svítidlo Kalahari z ratanu pro zavěšení mimo středovou polohu Závěsná lampa Kalahari má ztělesňovat zlatavě... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Kalahari závěsné světlo
Značka: Good & Mojo
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Kalahari z ratanu pro zavěšení mimo středovou polohu Závěsná lampa Kalahari má ztělesňovat zlatavě...

Závěsné svítidlo Kalahari z ratanu pro zavěšení mimo středovou polohu Závěsná lampa Kalahari má ztělesňovat zlatavě zářící slunce stejnojmenné savany v Jižní Africe a nechat své okolí zářit stejně žlutě jako trávy. Toho dosahuje díky přírodnímu vzhledu ratanu, který připomíná barvu slámy. Neobvyklé stínidlo rozmanitých tvarů je vyrobeno ručně a skládá se z mnoha ratanových vzpěr. Díky otevřenému designu se světlo rozprostírá po místnosti a vytváří útulnou atmosféru. Lampa Kalahari je vybavena závěsem mimo střed, který umožňuje flexibilní umístění závěsného svítidla. Průhledný kabel, který vede ve stříšce v barvě niklu, není téměř vidět a neruší krásný vzhled stínidla. Závěsné svítidlo patří do kolekce udržitelného osvětlení značky Good & Mojo, která patří nizozemskému výrobci It’s about Romi. Svým sociálním angažmá v nadacích a projektech a vědomým výběrem udržitelných materiálů snižují svou ekologickou stopu, pomáhají lidem a vytvářejí všestranné osvětlení. Díky darům se jim například již podařilo podpořit více než 6 500 rodin solárními produkty a vysadit přes 35 000 stromů.
Zlevněný produkt najdete přímo tady na našich stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované kategorii za super cenu.
Tento neodolatelný produkt můžete najít již dnes tady u nás v oblíbené rubrice závěsná světla! Mrkněte na ještě ostatní produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Významný výrobce Good & Mojo pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky Vysoce kvalitní produkt je k sehnání ještě tu na webu v kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte ještě podobné výrobky z naší sekce za super ceny. Věhlasná značka Good & Mojo pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky. A tady je důkaz! Povedený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalahari závěsné světlo, 1zdroj Ø 45cm, Obývací pokoj / jídelna, ratan, železo, plast, E27, 60W, K: 29cm lze pořídit ještě tu na webu zařazený v sekci závěsná světla! Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu.
Oblíbený a akční výrobek jde nakoupit zrovna tu na našem webu v populární rubrice závěsná světla. Nyní koupíte zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci.

Hodně oblíbený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Kalahari závěsné světlo, 1zdroj Ø 45cm, Obývací pokoj / jídelna, ratan, železo, plast, E27, 60W, K: 29cm od společnosti s předním postavením na trhu Good & Mojo pohodlně získáte u nás právě skutečně výhodně! Levně za cenu 6 199 Kč.