Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní světlo, Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, železo, E27, 60W, K: 27cm

Kulaté stropní svítidlo Iguazu v jutě Iguazu je pojmenováno podle vodopádů na hranicích Brazílie a Argentiny, které jsou... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní světlo
Značka: Good & Mojo
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté stropní svítidlo Iguazu v jutě Iguazu je pojmenováno podle vodopádů na hranicích Brazílie a Argentiny, které jsou...

Kulaté stropní svítidlo Iguazu v jutě Iguazu je pojmenováno podle vodopádů na hranicích Brazílie a Argentiny, které jsou největšími vodopády v Jižní Americe a oblíbeným výletním místem. Jak voda stéká dolů, vytváří se i jemné linie kulatého deštníku. Jejich rovnoběžné uspořádání a těsné provedení z nich dělá podobné potůčky, které umožňují nahlédnout do interiéru jemnými mezerami. Světlo snadno proniká do místnosti a vytváří atmosférické světelné obrazy. Horní otvor vytváří měkké, nepřímé světlo, zatímco spodní osvětluje místnost přímo. Stropní svítidlo je vyrobeno z oblíbeného přírodního vlákna juty, které se vyznačuje zvláštními vlastnostmi. Kromě robustnosti je juta považována za velmi roztažitelnou a odolnou proti roztržení, ale je třeba zdůraznit také aspekty udržitelnosti. Hlavní pěstitelskou oblastí jsou úrodné lužní půdy, díky nimž není třeba nenáročnou jutu hnojit. Ve srovnání s intenzivním pěstováním bavlny je to velká výhoda pro životní prostředí i pro zemědělce. To jsou aspekty, které odpovídají základní myšlence nizozemské značky Good & Mojo, která chce se svou kolekcí vytvářet udržitelné lampy, které zároveň konají dobro. Ve slevě tento produkt Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní světlo, Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, železo, E27, 60W, K: 27cm máte možnost sehnat právě teď tady na webu zařazený v rubrice stropní svítidla. Nyní si můžete koupit nové produkty z této známé kategorie za rozumné peníze! Přední výrobce Good & Mojo má k dispozici skvělé výrobky A to je teprve začátek! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další prověřené zboží značky Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a žádaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní světlo, Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, železo, E27, 60W, K: 27cm je k dostání lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci stropní svítidla. Nyní můžete najít jiné výrobky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Good & Mojo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Good & Mojo nabízí kvalitní produkty
Unikátní výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní světlo, Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, železo, E27, 60W, K: 27cm lze zakoupit již dnes tu umístěný v sekci stropní svítidla. Mrkněte na zlevněné výrobky z této známé rubriky za super peníze. Výrobce Good & Mojo vám představuje prvotřídní zboží U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od značky Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento nejprodávanější produkt Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní světlo, můžete pořídit bez obtíží tady na stránkách umístěný v kategorii stropní svítidla! Nyní si můžete pořídit zcela nové výrobky z této rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní a levný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní můžete koupit právě na našem webu v populární sekci stropní svítidla! Připravili jsme unikátní produkty z této populární sekce za super peníze.

Hodně povedený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stropní světlo, Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, železo, E27, 60W, K: 27cm od top značky Good & Mojo jde nakoupit momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Teď za akční cenu 4 199 Kč.