Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stolní lampa, koule, Ø 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, textil, E27, 40W, K: 25cm

Stolní lampa Iguazu z juty ve tvaru koule Iguazu jsou největší a nejznámější vodopády Jižní Ameriky, které se nacházejí na... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stolní lampa
Značka: Good & Mojo
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Iguazu z juty ve tvaru koule Iguazu jsou největší a nejznámější vodopády Jižní Ameriky, které se nacházejí na...

Stolní lampa Iguazu z juty ve tvaru koule Iguazu jsou největší a nejznámější vodopády Jižní Ameriky, které se nacházejí na hranicích Brazílie a Argentiny. Kulaté stínidlo stolní lampy Iguazu, která dostala jméno podle vodopádů, je stejně přirozené a plynulé jako tok těchto vod. Je vyrobena z juty a skládá se z mnoha jemných vláken, která jsou velmi pevná a odolná proti roztržení – což je vlastnost, kterou toto přírodní vlákno přináší. Udržitelný materiál juta se pěstuje mnohem méně intenzivně než bavlna a je velmi nenáročný, což znamená, že se lze obejít bez hnojení. Stolní lampa je vhodná pro akcentní osvětlení v obytných a spacích prostorách, například na komodě nebo i na nočním stolku vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru. Přirozený efekt lampy podtrhuje střídmý charakter Iguazu a činí z ní nadčasový světelný prvek, který poskytuje rozptýlené světlo. Navrhla ji značka Good & Mojo, která uvedla na trh kolekci udržitelného osvětlení a která se odlišuje od ostatních svým závazkem vůči charitativním organizacím. Prostřednictvím darů podporuje nadaci WakaWaka, která poskytuje solární produkty lidem bez přístupu k elektrické síti. Díky partnerství se společností Eden Reforestation Projects je za každé prodané světlo vysazen jeden strom v chudých zemích na podporu zalesňování. Tento velmi žádaný výrobek lze koupit zrovna tady na stránkách v oblíbené rubrice stolní lampy na noční stolek! Nyní můžete získat akční produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele Good & Mojo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Good & Mojo má prvotřídní sortiment.
Tento diskontní kousek Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stolní lampa, je k sehnání právě tady na našich stránkách v populární kategorii stolní lampy na noční stolek. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této populární rubriky jednoduše online!
Vysoce kvalitní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stolní lampa, koule, Ø 25 lze pořídit právě zde tu na našich stránkách umístěný v sekci stolní lampy na noční stolek! Mrkněte na skvělé produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Dodavatel Good & Mojo pro vás připravuje kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob. Tento zlevněný výrobek je k sehnání rovnou tu na našich stránkách v oblíbené rubrice stolní lampy na noční stolek. Nyní získáte podobné produkty z této populární rubriky za rozumné peníze! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce. Známá značka Good & Mojo má k dispozici prvotřídní sortiment .

Akční a ve slevě produkt Good & Mojo GOOD MOJO Iguazu stolní lampa, koule, Ø 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, textil, E27, 40W, K: 25cm od spolehlivé značky Good & Mojo pohodlně získáte v naší internetové nabídce za nejnižší cenu. Nabídky od 2 399 Kč.