Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo, elipsa, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 25cm

Ručně vyráběná bambusová závěsná lampa Cango v eliptickém tvaru Závěsné svítidlo přírodního vzhledu, vyrobené z... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo
Značka: Good & Mojo
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Ručně vyráběná bambusová závěsná lampa Cango v eliptickém tvaru Závěsné svítidlo přírodního vzhledu, vyrobené z...

Ručně vyráběná bambusová závěsná lampa Cango v eliptickém tvaru Závěsné svítidlo přírodního vzhledu, vyrobené z udržitelného materiálu a vyvedené v atraktivním tvaru – to je závěsné svítidlo Cango, které se zajímavým způsobem uplatní jak nad jídelními stoly, tak v obývacím prostoru. Jeho stínidlo má elipsovitý tvar a je otevřeně navrženo podle vzoru výpletu z mnoha jemných bambusových pramenů. Moderní a jedinečný světelný prvek, který po zapnutí nebo vypnutí dodá interiéru určitý styl. Díky mezerám je použitý zdroj světla viditelný a může vyzařovat světlo do všech stran. Tímto způsobem se kromě přímého osvětlení směrem dolů dosahuje i nepřímého, atmosférického světla, které zvýrazňuje vzory v okolí a vytváří tak harmonickou souhru světla a stínu. Bambus je velmi pružný materiál, který roste velmi rychle a lze jej opakovaně řezat. Flexibilita se hodí při zpracování – stínidla se tkají ručně, přičemž se spoléhá na tradiční řemeslnou zručnost lidí ve Vietnamu. Značka Good & Mojo usiluje o to, aby měl každý přístup ke světlu a aby se snížila chudoba i v chudých zemích, a to prostřednictvím spolupráce s charitativními projekty. Například díky spolupráci s projekty na obnovu lesů Eden umožňují vesničanům získat práci, která uživí jejich rodiny. Kromě toho za každou prodanou lampu vysadí v zemích, jako je Nepál, Indonésie nebo Keňa, jeden strom za účelem zalesnění.
Velmi prodávaný produkt je k sehnání bezstarostně tady na webu v sekci závěsná světla. Nyní si můžete koupit unikátní zboží ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také více kousků značky Good & Mojo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Good & Mojo dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment.

Kvalitní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo, elipsa, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 25cm jde pořídit právě teď tady na stránkách v sekci závěsná světla! Vyhledejte si ostatní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí!
Výjimečný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo, elipsa, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 25cm můžete získat nyní tu v sekci závěsná světla! Nyní můžete najít skvělé produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu.

Tento designový produkt máte možnost koupit jednoduše na stránkách v rubrice závěsná světla! Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této známé rubriky v bezva akci. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Hodně oblíbený produkt můžete získat taky u nás v populární sekci závěsná světla. Mrkněte na ještě další výrobky z této sekce za příznivou cenu.

Kvalitní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo, elipsa, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 25cm od skvělého výrobce Good & Mojo najdete momentálně na našich stránkách za rozumné peníze! Nabídka od 4 599 Kč.