Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo, elipsa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 25cm

Ručně vyráběná bambusová závěsná lampa Cango v eliptickém tvaru Závěsné svítidlo přírodního vzhledu, vyrobené z... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo
Značka: Good & Mojo
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Ručně vyráběná bambusová závěsná lampa Cango v eliptickém tvaru Závěsné svítidlo přírodního vzhledu, vyrobené z...

Ručně vyráběná bambusová závěsná lampa Cango v eliptickém tvaru Závěsné svítidlo přírodního vzhledu, vyrobené z udržitelného materiálu a vyvedené v atraktivním tvaru – to je závěsné svítidlo Cango, které se zajímavým způsobem uplatní jak nad jídelními stoly, tak v obývacím prostoru. Jeho stínidlo má elipsovitý tvar a je otevřeně navrženo podle vzoru výpletu z mnoha jemných bambusových pramenů. Moderní a jedinečný světelný prvek, který po zapnutí nebo vypnutí dodá interiéru určitý styl. Díky mezerám je použitý zdroj světla viditelný a může vyzařovat světlo do všech stran. Tímto způsobem se kromě přímého osvětlení směrem dolů dosahuje i nepřímého, atmosférického světla, které zvýrazňuje vzory v okolí a vytváří tak harmonickou souhru světla a stínu. Bambus je velmi pružný materiál, který roste velmi rychle a lze jej opakovaně řezat. Flexibilita se hodí při zpracování – stínidla se tkají ručně, přičemž se spoléhá na tradiční řemeslnou zručnost lidí ve Vietnamu. Značka Good & Mojo usiluje o to, aby měl každý přístup ke světlu a aby se snížila chudoba i v chudých zemích, a to prostřednictvím spolupráce s charitativními projekty. Například díky spolupráci s projekty na obnovu lesů Eden umožňují vesničanům získat práci, která uživí jejich rodiny. Kromě toho za každou prodanou lampu vysadí v zemích, jako je Nepál, Indonésie nebo Keňa, jeden strom za účelem zalesnění. Hodně prodávaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo, elipsa, černá, Obývací pokoj můžete pořídit rovněž tu na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla! Najděte si kvalitní kusy ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další prověřené kousky od dodavatele Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce Good & Mojo vás obohatí o špičkový sortiment. Udělejte si radost. Tento zlevněný kus jde sehnat jednoduše tu na webu v oblíbené rubrice závěsná světla! Nyní můžete koupit akční kousky z této rubriky za nejnižší cenu! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další produkty od značky Good & Mojo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Good & Mojo nabízí top výrobky za skutečně výhodné peníze! Udělejte radost sami sobě.
Tento levný kousek naleznete rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla! Vyhledejte si nové produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu!

Tento neodolatelný produkt jde koupit bezstarostně tu na webu zařazený v kategorii závěsná světla! Nyní si můžete koupit skvělé zboží z této populární sekce za parádní cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Good & Mojo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Good & Mojo dodává velmi kvalitní výrobky.!

Velmi prodávaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango závěsné světlo, elipsa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 40W, K: 25cm od dodavatele s dobrým jménem Good & Mojo jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za báječnou cenu! Na našich stránkách za 4 599 Kč.