Good & Mojo GOOD MOJO Cango stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 30cm

Stolní lampa Cango - harmonické, kontrastní tvary z přírodního materiálu Good & Mojo je udržitelná značka nizozemského výrobce... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Cango stolní lampa
Značka: Good & Mojo
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Cango - harmonické, kontrastní tvary z přírodního materiálu Good & Mojo je udržitelná značka nizozemského výrobce...

Stolní lampa Cango – harmonické, kontrastní tvary z přírodního materiálu Good & Mojo je udržitelná značka nizozemského výrobce It’s about Romi. Kromě nízké ekologické stopy by výrobky měly také přinášet užitek lidem a životnímu prostředí. Toho je dosaženo používáním udržitelných materiálů a spoluprací s charitativními nadacemi. Například za každý prodaný výrobek je v chudých zemích, jako je Indonésie nebo Mosambik, vysazen jeden strom na podporu zalesňování. Kromě toho věnují peníze nadaci WakaWakaFoundation, která poskytuje solární produkty v chudých oblastech, aby přinesla světlo lidem, kteří nemají přístup k elektrické síti. Jako hlavní materiál stolní lampy Cango byl použit bambus. Bambus lze opakovaně stříhat a není třeba jej znovu vysazovat, protože velmi rychle odrůstá. Tento materiál je považován za velmi pružný, a proto je ideální pro ručně vyráběné lampy. Světelný zdroj, objímka a také kabel jsou ve stolní lampě dobře viditelné, protože těleso lampy tvoří četné rovnoběžné vzpěry, které umožňují nahlédnout do vnitřního prostoru mezerami. To zároveň zajišťuje atmosférické rozložení světla. Vzrušující vzory vyniknou v místnosti a naplní ji uvolněnou atmosférou, proto je svítidlo Cango ideální pro akcentní osvětlení vedle sedací soupravy nebo také vedle postele. Kulaté stínidlo tvoří harmonický kontrast ke kuželovému podstavci. Stolní lampu lze ovládat pomocí integrovaného spínače na kabelu. Designový produkt můžete nakoupit prostě tu umístěný v sekci stolní lampy na noční stolek. Nyní najdete ještě další produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Mezi zákazníky oblíbená značka Good & Mojo vám představuje top sortiment Vždyť to vidíte sami. To ale není všechno, naše nabídka je široká! U nás najdete více produktů od dodavatele Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený kousek Good & Mojo GOOD MOJO Cango stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 30cm je k dispozici aktuálně na našem webu v populární sekci stolní lampy na noční stolek. Nyní získáte skvělé produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online! U zákazníků oblíbený výrobce Good & Mojo vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky. za výhodné ceny! Udělejte si radost! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento diskontní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, jde koupit právě zde tu na našem webu v kategorii stolní lampy na noční stolek. Mrkněte na zlevněné produkty z této populární rubriky za parádní cenu!
Velmi žádaný produkt máte možnost sehnat teď tady u nás ve známé kategorii stolní lampy na noční stolek! Nyní si můžete vybrat parádní zboží ze zmíněné kategorie za internetové ceny. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce Good & Mojo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Good & Mojo dlouhodobě dodává vynikající sortiment za neuvěřitelně výhodné ceny. Vždyť to vidíte sami.

Akční a ve slevě výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Cango stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, K: 30cm od společnosti s úžasnou pověstí Good & Mojo jde získat tady teď právě za výborné peníze! Výhodně za super cenu 2 399 Kč.