Good & Mojo GOOD MOJO Cango nástěnné světlo, elipsa přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W

Nástěnné svítidlo Cango z bambusu, s vypínačem Tato ručně vyrobená nástěnná lampa eliptického tvaru je upletena z bambusových... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Cango nástěnné světlo
Značka: Good & Mojo
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné svítidlo Cango z bambusu, s vypínačem Tato ručně vyrobená nástěnná lampa eliptického tvaru je upletena z bambusových...

Nástěnné svítidlo Cango z bambusu, s vypínačem Tato ručně vyrobená nástěnná lampa eliptického tvaru je upletena z bambusových pramenů, udržitelného a pružného materiálu, který se vyznačuje rychlým růstem. I když je bambus opakovaně seřezáván, snadno a rychle dorůstá a také produkuje více kyslíku než stromy. Přírodní produkt, který oživí vaše čtyři stěny a velmi dobře ztělesňuje značku Good & Mojo. Značka holandského výrobce It’s about Romi chce svými svítidly dělat něco dobrého a podílí se na mnoha charitativních projektech – například na projektech zalesňování Edenu. Díky tomuto partnerství je za každý prodaný výrobek vysazen strom v zemích, jako je Nepál, Madagaskar nebo Haiti. Jejím posláním je zalesňovat a snižovat extrémní chudobu zaměstnáváním vesničanů. Například stínidlo Cango vyrábějí vesničané z Vietnamu, kteří tak získávají zdroj obživy. Každá lampa je tak jedinečná a výjimečná stejně jako světelný efekt, který z ní vyzařuje. Díky jemným vzpěrám a vzniklým mezerám se v místnosti vykreslí vzrušující, rovnoměrný vzor. Celkový vzhled materiálu Cango dodává místnosti určitou přirozenost. Nástěnné svítidlo lze bez námahy ovládat na místě pomocí spínače na kabelu a díky kabelu je jeho instalace flexibilní.
Oblíbený produkt jde koupit bez obtíží tady u nás ve známé sekci nástěnná svítidla! Vyberte si ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za super ceny.

Tento kvalitní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango nástěnné světlo, elipsa přírodní, Obývací pokoj / je k sehnání rovněž tu v rubrice nástěnná svítidla! Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další kousky značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka Good & Mojo pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se.

Oblíbený a kvalitní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Cango nástěnné světlo, elipsa přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W od značky se zárukou kvality Good & Mojo jde koupit u nás teď extra se slevou! Ceny od 4 599 Kč.