Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W

Asymetrické nástěnné svítidlo Bromo z bambusu, s vypínačem Základnu nástěnného svítidla Bromo tvoří kulatý, nenápadný... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 50 cm
Značka: Good & Mojo
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Asymetrické nástěnné svítidlo Bromo z bambusu, s vypínačem Základnu nástěnného svítidla Bromo tvoří kulatý, nenápadný...

Asymetrické nástěnné svítidlo Bromo z bambusu, s vypínačem Základnu nástěnného svítidla Bromo tvoří kulatý, nenápadný držák na zeď vyrobený ze železa. V něm je integrována zásuvka, která je středem této speciální lampy. Z tohoto středu vybíhají rovnoběžně a rovnoměrně četné jemné prameny světlého bambusu do vnějšího kruhu, který tvoří okraj, a tím i harmonické zakončení. Kontrastní tvary tvoří ve svém celku kulaté asymetrické stínidlo, které je mírně zakřivené směrem ke stěně a integruje a obklopuje používaný světelný zdroj. Pro vytvoření zvláštního světelného efektu je vhodné zvolit hlavové zrcadlové svítidlo, které vyzařuje světlo převážně ve směru stěny, a tak prosvítá prostory mezi vzpěrami a vytváří na stěně atmosférický vzor. Přírodní vzhled této nástěnné lampy je dán především udržitelným bambusovým materiálem, z něhož je stínidlo kompletně vyrobeno. Bambus je mimořádně pevný a pružný a po řezu velmi rychle dorůstá. Faktory, které jsou pro značku Good & Mojo důležité. Jejich sortiment se skládá z udržitelných světel a řídí se heslem: „Když kupujete světlo, dáváte světlo.“ To je realizováno prostřednictvím spolupráce s charitativními nadacemi, jako je nadace WakaWakaFoundation, která využívá dary k poskytování solárních produktů potřebným rodinám. Nebo partnerství s projektem Eden Reforestation Projects, v jehož rámci je za každé prodané světlo vysazen strom.
Ve slevě kus Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W najdete pohodlně tady na webu umístěný v sekci nástěnná svítidla. Mrkněte na zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Významný výrobce Good & Mojo má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment A tady je důkaz.

Tento oblíbený výrobek je k dispozici bezstarostně u nás ve známé rubrice nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z této oblíbené kategorie v akci.
Výjimečný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, je dostupný lehce tady u nás v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu.

Oblíbený a akční produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W od naší známé značky Good & Mojo lze koupit již dnes za parádní cenu! Na našich stránkách za 2 799 Kč.